Ranking Sportowy na dzień 2020-12-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 5 1075 więcej
2. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 6 909 więcej
3. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 819 więcej
4. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 3 755 więcej
5. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 730 więcej
6. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 5 705 więcej
7. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 700 więcej
8. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 695 więcej
9. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 666 więcej
10. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 2 633 więcej
11. Kardasiński Damian Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 596 więcej
12. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 10 557 więcej
13. Bednarski Maciej Izdebska Zuzanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 532 więcej
14. Pomazanskyi Bohdan Gruszczyńska Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 529 więcej
15. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 524 więcej
16. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 4 519 więcej
17. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 519 więcej
18. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 500 więcej
19. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 6 497 więcej
20. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 479 więcej
21. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 7 408 więcej
22. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 376 więcej
23. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 358 więcej
24. Kuroczko Kamil Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 2 355 więcej
25. Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 5 339 więcej
26. Jesionek Karol Hanulak Alicja POLISH CLUB - Warszawa 3 332 więcej
27. Telpukhovskiy Danila Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 4 303 więcej
28. Wojszel Przemysław Kusy Teresa POLISH CLUB - Warszawa 3 301 więcej
29. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 300 więcej
30. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 4 299 więcej
31. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 295 więcej
32. Bomba Sebastian Sarnowska Dominika AKSEL - Rzeszów 4 294 więcej
33. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 291 więcej
34. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 291 więcej
35. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 289 więcej
36. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 3 270 więcej
37. Szymczak Kamil Kierasińska Wiktoria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 258 więcej
38. Czarny Marcin Krawczyk Małgorzata DANCE TEAM - Wrocław 3 258 więcej
39. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 247 więcej
40. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 239 więcej
41. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 228 więcej
42. Kassin Michał Szpak Zuzanna BLACK DANCE - Gdańsk 1 227 więcej
43. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 1 226 więcej
44. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 224 więcej
45. Filim Michał Karecka Gabriela KADRYL - Białystok 3 222 więcej
46. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 2 217 więcej
47. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 3 213 więcej
48. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 213 więcej
49. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 3 212 więcej
50. Dudzik Oliwer Jureczko Marta POLISH CLUB - Warszawa 2 210 więcej
51. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 205 więcej
52. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 3 201 więcej
53. Semenchenko Mykyta Miller Anastasia POLISH CLUB - Warszawa 2 200 więcej
54. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 2 190 więcej
55. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 3 187 więcej
56. Klekowski Seweryn Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 181 więcej
57. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 3 180 więcej
58. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 2 180 więcej
59. Davydenko Yevhenii Sierpniak Kaja SKT AGH - Kraków 3 179 więcej
60. Michalak Krystian Woźniak Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 3 178 więcej
61. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 2 177 więcej
62. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 2 176 więcej
63. Więch Maciej Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA 2 173 więcej
64. Sypień Michał Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 2 173 więcej
65. Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 169 więcej
66. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 3 164 więcej
67. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 160 więcej
68. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 2 159 więcej
69. Orwat Konrad Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 157 więcej
70. Sobala Mateusz Żółkiewska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 154 więcej
71. Głogowski Piotr Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 2 153 więcej
72. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 2 151 więcej
73. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia 1 148 więcej
74. Nowak Patryk Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 2 145 więcej
75. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 2 144 więcej
76. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 2 135 więcej
77. Kastelik Łukasz Wawrzynowicz Kinga DANCE PROJECT- Wrocław 2 131 więcej
78. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 2 130 więcej
79. Olczyk Mariusz Szyc Klaudia 2 128 więcej
80. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 1 125 więcej
81. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 119 więcej
82. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 117 więcej
83. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 109 więcej
84. Babiuch Przemysław Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 2 109 więcej
85. Uller Mateusz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 2 107 więcej
86. Suchocki Andrzej Piecewicz Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 100 więcej
87. Banach Alan Markiewicz Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 95 więcej
88. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 95 więcej
89. Litorowicz Oskar Staszak Aleksandra ESENS - Wrocław 1 94 więcej
90. Beńko Paweł Szabelska Michalina BLACK DANCE - Gdańsk 1 90 więcej
91. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 88 więcej
92. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 1 88 więcej
93. Antosz Grzegorz Stolarska Ivetta ASTRA - Szczecin 2 84 więcej
94. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 82 więcej
95. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
96. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 73 więcej
97. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 1 73 więcej
98. Duda Maciej Jakus Magdalena IDEA - Kraków 1 72 więcej
99. Buchowski Arkadiusz Cebula Katarzyna POEZJA - Kościan 1 70 więcej
100. Miszczuk Mateusz Wessalowska Joanna 1 66 więcej
101. Widz Bartłomiej Gozdalska Agnieszka JUMP - Janów Lubelski 1 64 więcej
102. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 1 61 więcej
103. Goral Maciej Baran Patrycja JUMP - Janów Lubelski 1 60 więcej
104. Swetik Filip Kaczmarek Anna Dancers United - WARSZAWA 1 56 więcej
105. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 1 51 więcej
106. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 50 więcej
107. Nowak Paweł Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 48 więcej
108. Jędrzejewski Jan Artiuchow Emila PROJEKT NM - Słubice 1 45 więcej
109. Polański Bartosz Laska Natalia IGLICA - Wrocław 1 44 więcej
110. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 1 44 więcej
111. Gordillo Diego Szymczyk Kamila Dancers United - WARSZAWA 1 40 więcej
112. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 35 więcej
113. Kulesza Michał Kulesza Adrianna RS - WARSZAWA 1 32 więcej
114. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 30 więcej
115. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 28 więcej
116. Olejnik Bartosz Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 25 więcej
117. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava 1 24 więcej
118. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej
119. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej