Ranking Sportowy na dzień 2020-02-29

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 358 więcej
2. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 301 więcej
3. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 292 więcej
4. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 290 więcej
5. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 1 259 więcej
6. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 253 więcej
7. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 239 więcej
8. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 217 więcej
9. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 2 217 więcej
10. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 206 więcej
11. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 184 więcej
12. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 172 więcej
13. Główka Tomasz Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 160 więcej
14. Głogowski Piotr Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 2 153 więcej
15. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCE COMMUNITY 1 148 więcej
16. Szymczak Kamil Kierasińska Wiktoria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 136 więcej
17. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 3 129 więcej
18. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 117 więcej
19. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 105 więcej
20. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 2 94 więcej
21. Sypień Michał Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 1 93 więcej
22. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 1 88 więcej
23. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 1 88 więcej
24. Antosz Grzegorz Stolarska Ivetta ASTRA - Szczecin 2 84 więcej
25. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 1 81 więcej
26. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 66 więcej
27. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 65 więcej
28. Telpukhovskiy Danila Pszczoła Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 64 więcej
29. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 60 więcej
30. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 58 więcej
31. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 54 więcej
32. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 52 więcej
33. Nowak Paweł Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 48 więcej
34. Uller Mateusz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 1 48 więcej
35. Polański Bartosz Laska Natalia IGLICA - Wrocław 1 44 więcej
36. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 44 więcej
37. Olczyk Mariusz Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 34 więcej
38. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 30 więcej
39. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 28 więcej
40. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 1 24 więcej
41. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava Dancers United - WARSZAWA 1 24 więcej
42. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej