Ranking Sportowy na dzień 2020-12-13

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 5 1112 więcej
2. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 4 936 więcej
3. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 691 więcej
4. Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 619 więcej
5. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 580 więcej
6. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 507 więcej
7. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 4 376 więcej
8. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 2 371 więcej
9. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 369 więcej
10. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 362 więcej
11. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 346 więcej
12. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 2 344 więcej
13. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 2 342 więcej
14. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 340 więcej
15. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 3 326 więcej
16. Zarzycki Gabriel Andruszko Zofia IGLICA - Wrocław 4 316 więcej
17. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 3 287 więcej
18. Więch Maciej Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA 2 270 więcej
19. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 247 więcej
20. Skalski Paweł Olaf Drabczyk Karolina IMPERIA - Kraków 2 227 więcej
21. Orwat Konrad Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 2 226 więcej
22. Grzywaczewski Wiktor Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 2 196 więcej
23. Sobania Andreas Arczyńska Daria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 190 więcej
24. Olejnik Bartosz Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 185 więcej
25. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 174 więcej
26. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 172 więcej
27. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 159 więcej
28. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 142 więcej
29. Stupachenko Kyrylo Brodacka Nikola AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 1 142 więcej
30. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 140 więcej
31. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 139 więcej
32. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 135 więcej
33. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 134 więcej
34. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 127 więcej
35. Antos Adrian Wojciuch Laura DANCE PROJECT- Wrocław 1 117 więcej
36. Polański Bartosz Daniłów Oliwia IGLICA - Wrocław 1 115 więcej
37. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 110 więcej
38. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 110 więcej
39. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 1 101 więcej
40. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
41. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 89 więcej
42. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 72 więcej
43. Szyporta Mateusz Przybytniak Marta DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej