Ranking Sportowy na dzień 2020-02-29

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 2 558 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 2 390 więcej
3. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 2 374 więcej
4. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 334 więcej
5. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 330 więcej
6. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 2 298 więcej
7. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 2 210 więcej
8. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 176 więcej
9. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 168 więcej
10. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 166 więcej
11. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 2 164 więcej
12. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 144 więcej
13. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 120 więcej
14. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 118 więcej
15. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 108 więcej
16. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
17. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 96 więcej
18. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 1 92 więcej
19. Baszczowski Bartosz Kozioł Lena SzT eMiKa - Tarnów 2 84 więcej
20. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 70 więcej
21. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 62 więcej
22. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 58 więcej
23. Skrobisz Emanuel Klebach Weronika ZORBA - Częstochowa 1 52 więcej
24. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 52 więcej
25. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 52 więcej
26. Kowalewski Marcin Kukulska Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 48 więcej
27. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 1 48 więcej
28. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 48 więcej
29. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 1 46 więcej
30. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 44 więcej
31. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 1 44 więcej
32. Nowicki Wiktor Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 1 42 więcej
33. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna DANCELOOK - Gliwice 1 40 więcej
34. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 40 więcej
35. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 32 więcej
36. Wardak Marcin Wardak Natalia KORDASZEWSCY - Garwolin 1 20 więcej