Ranking Sportowy na dzień 2020-12-13

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1621 więcej
2. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 6 1024 więcej
3. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 6 967 więcej
4. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 4 832 więcej
5. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 5 734 więcej
6. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 5 641 więcej
7. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 5 480 więcej
8. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 3 454 więcej
9. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 4 444 więcej
10. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 4 416 więcej
11. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 367 więcej
12. Szymczyk Bartosz Bilińska Nikola AIR DANCE - Warszawa 1 366 więcej
13. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 2 349 więcej
14. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 4 329 więcej
15. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 3 326 więcej
16. Hass Bartosz Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 310 więcej
17. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 302 więcej
18. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 236 więcej
19. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 2 220 więcej
20. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 205 więcej
21. Gubała Adam Oliinyk Yelizaveta M-TEAM - Kraków 3 194 więcej
22. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 1 176 więcej
23. Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 170 więcej
24. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 2 168 więcej
25. Crepaldi Paolo Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 161 więcej
26. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 2 147 więcej
27. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 146 więcej
28. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 146 więcej
29. Traczyk Kacper Janus Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 144 więcej
30. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 144 więcej
31. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 142 więcej
32. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 2 131 więcej
33. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 2 122 więcej
34. Obojski Mateusz Sobków Amelia EVOLUTION - Kraków 2 120 więcej
35. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 2 117 więcej
36. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec 1 114 więcej
37. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 114 więcej
38. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 112 więcej
39. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 110 więcej
40. Nowak Szymon Koszarska Marika KICK - Kielce 1 110 więcej
41. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 1 99 więcej
42. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 97 więcej
43. Żabicki Julian Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica 1 97 więcej
44. Dudka Michał Zając Wanessa TOP - ART - Lublin 1 95 więcej
45. Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 90 więcej
46. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 88 więcej
47. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów 1 88 więcej
48. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 80 więcej
49. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 1 76 więcej
50. Moryń Miłosz Malasiewicz Zosia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 54 więcej
51. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 1 45 więcej