Ranking Sportowy na dzień 2020-11-28

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 1 450 więcej
2. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 378 więcej
3. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 306 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 269 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 250 więcej
6. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 1 230 więcej
7. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 211 więcej
8. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 191 więcej
9. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 172 więcej
10. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 152 więcej
11. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 133 więcej
12. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 113 więcej
13. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 76 więcej
14. Ostrychniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 1 74 więcej
15. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 72 więcej
16. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 70 więcej
17. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 68 więcej
18. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 1 66 więcej
19. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 1 64 więcej
20. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 62 więcej
21. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 60 więcej
22. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 58 więcej
23. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 56 więcej
24. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 54 więcej
25. Baszczowski Bartosz Kozioł Lena SzT eMiKa - Tarnów 1 52 więcej
26. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 50 więcej