Ranking Sportowy na dzień 2020-12-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1135 więcej
2. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 5 999 więcej
3. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 6 984 więcej
4. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 3 890 więcej
5. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 5 825 więcej
6. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 4 573 więcej
7. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 5 470 więcej
8. Hass Bartosz Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 470 więcej
9. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 4 409 więcej
10. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 2 398 więcej
11. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 3 361 więcej
12. Szymczyk Bartosz Bilińska Nikola AIR DANCE - Warszawa 2 319 więcej
13. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 2 317 więcej
14. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 304 więcej
15. Gubała Adam Oliinyk Yelizaveta M-TEAM - Kraków 4 298 więcej
16. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 3 293 więcej
17. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 288 więcej
18. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 212 więcej
19. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 3 180 więcej
20. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 1 176 więcej
21. Traczyk Kacper Janus Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 176 więcej
22. Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 170 więcej
23. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 2 168 więcej
24. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 2 167 więcej
25. Crepaldi Paolo Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 166 więcej
26. Dudka Michał Zając Wanessa TOP - ART - Lublin 2 162 więcej
27. Kisielewski Jakub Lipińska Julia ASTRA - Szczecin 1 158 więcej
28. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 148 więcej
29. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 147 więcej
30. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 146 więcej
31. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 144 więcej
32. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 2 139 więcej
33. Jakubik Nataniel Janik Julia AKCENT - Będzin 1 130 więcej
34. Obojski Mateusz Sobków Amelia EVOLUTION - Kraków 2 125 więcej
35. Drozd Wiktor Baranowska Anastazja ROYAL DANCE - Szczecin 1 119 więcej
36. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 1 116 więcej
37. Żabicki Julian Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica 1 116 więcej
38. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 114 więcej
39. Nowak Szymon Koszarska Marika KICK - Kielce 1 112 więcej
40. Babula Kacper Minorczyk Erita GALA - Mielec 1 99 więcej
41. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 97 więcej
42. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 95 więcej
43. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 95 więcej
44. Szewczykowski Jakub Szelerska Magdalena Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 90 więcej
45. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec 1 90 więcej
46. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 88 więcej
47. Filip Tomasz Filip Izabela AKSEL - Rzeszów 1 80 więcej
48. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 80 więcej
49. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 1 53 więcej
50. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 1 47 więcej
51. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 44 więcej