Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Frach Dominik Nabiałek Joanna ZORBA - Mykanów 5 744 więcej
2. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 7 509 więcej
3. Kleist Marcin Bień Julia Klub Sportowy Polski Taniec 3 504 więcej
4. Karpiński Marcin Jaruszowiec Patrycja MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 439 więcej
5. Szczepaniak Mateusz Borecka Izabela ZORBA - Mykanów 3 431 więcej
6. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 2 278 więcej
7. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 2 214 więcej
8. Tama Mikołaj Kuśnierz Sylwia AKSEL - Rzeszów 2 206 więcej
9. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 2 200 więcej
10. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 194 więcej
11. Kolczarek Mikołaj Kała Iga ZORBA - Mykanów 2 179 więcej
12. Kaźmierczak Jakub Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 2 176 więcej
13. Domiter Hubert Wąsacz Karolina M-TEAM - Kraków 1 162 więcej
14. Kucharczyk Kamil Semenova Polina Klub Sportowy Polski Taniec 1 162 więcej
15. Tylec Mikołaj Baszczowska Anna EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 2 160 więcej
16. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 1 140 więcej
17. Wójcik Piotr Kubicka Ewelina Urszula STYL - Kraków 2 137 więcej
18. Pernak Michał Matuszewska Oliwia ST LEWANDOWSKI - Wrocław 1 135 więcej
19. Świątkowski Piotr Karpińska Natalia IGLICA - Wrocław 1 126 więcej
20. Prusak Piotr Kaczmarzyk Adrianna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 126 więcej
21. Kuliś Piotr Sitak Joanna ZORBA - Mykanów 2 122 więcej
22. Dębski Patryk Domańska Patrycja JEDYNKA - Łódź 1 120 więcej
23. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 120 więcej
24. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
25. Kowal Marcin Ziętara Dominika PROGRESS - Warszawa 1 105 więcej
26. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 1 104 więcej
27. Jarmuł Krystian Orkiszewska Aleksandra MERENGUE - Stalowa Wola 1 104 więcej
28. Hejmej Damian Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 99 więcej
29. Niemczyk Maksymilian Javurek Nicola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 99 więcej
30. Loppe Dominik Wójcicka Julia KIEPURA - Sosnowiec 1 98 więcej
31. Kurasiński Patryk Jerzyk Klaudia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 91 więcej
32. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 88 więcej
33. Pluta Filip Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 81 więcej
34. Sztankowski Jacek Wysocka Milena GRACJA - Iława 1 80 więcej
35. Kramski Mateusz Jabłońska Julia GRACJA - Zielona Góra 1 80 więcej
36. Gzowski Dominik Szmagierewska Maja DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 77 więcej
37. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 77 więcej
38. Dróżdż Olgierd Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 1 77 więcej
39. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa 1 72 więcej
40. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 72 więcej
41. Cygan Jakub Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 1 70 więcej
42. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 1 70 więcej
43. Gołąb Artur Jureczko Marta Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 1 70 więcej
44. Jurek Oskar Niezabitowska Katarzyna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 68 więcej
45. Kosiński Bartosz Kweczke Martyna ZORBA - Mykanów 1 56 więcej
46. Szlachtowski Michał Rąba Klaudia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 56 więcej
47. Śliwa Paweł Nykiel Weronika NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 49 więcej
48. Miśkiewicz Maciej Jarecka Emilia EVOLUTION - Kraków 1 49 więcej