Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gadko Konrad Jaszewska Angelika - POLISH CLUB - Warszawa 4 1044 więcej
2. Kucina Wojciech Kuląg Marta CENTRUM TAŃCA - Radom 5 866 więcej
3. Klepacz Kacper Szalast Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 5 833 więcej
4. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 4 585 więcej
5. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 3 557 więcej
6. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 7 506 więcej
7. Figurski Przemysław Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 425 więcej
8. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 3 397 więcej
9. Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela AKSEL - Rzeszów 3 330 więcej
10. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Mykanów 2 326 więcej
11. Szczepaniak Mateusz Borecka Izabela ZORBA - Mykanów 3 318 więcej
12. Nowoświat Mikołaj Buczek Karolina STYL - Kraków 2 312 więcej
13. Zabrodzki Przemysław Górnicka Krystyna POLISH CLUB - Warszawa 3 257 więcej
14. Kowalczyk Konrad Łągiewka Wiktoria ZORBA - Mykanów 2 213 więcej
15. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 196 więcej
16. Szewczyk Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 193 więcej
17. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 184 więcej
18. Brzeziński Przemysław Frankowska Sandra RONDO - Rybnik 2 173 więcej
19. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 2 149 więcej
20. Pietryjas Daniel Szarkowicz Sonia WIR - Mysłowice 2 147 więcej
21. Stelmachowski Adam Księżarczyk Donata STYL - Kraków 2 143 więcej
22. Kardasiński Damian Pechner Magdalena CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 130 więcej
23. Bomba Sebastian Jakus Magdalena EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 2 127 więcej
24. Świątkowski Piotr Karpińska Natalia IGLICA - Wrocław 1 124 więcej
25. Bedla Filip Welc Natalia DANCE ACADEMY - Bydgoszcz 1 117 więcej
26. Gułaj Sebastian Widz Marcelina WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 113 więcej
27. Jałocha Szymon Plinta Olga M-TEAM - Kraków 1 113 więcej
28. Biały Tomasz Szafran Weronika SŁOŃCE - Poznań 1 105 więcej
29. Kosiński Albert Róg Sandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 100 więcej
30. Nowak Wiktor Kamińska Sara LIDER - Lublin 1 99 więcej
31. Bil Jakub Łysik Agnieszka DUET - Warszawa 1 94 więcej
32. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 90 więcej
33. Dobak Maciej Kaczmarek Dorota CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 90 więcej
34. Kozłowski Damian Balon Celina AIDA - Szczecinek 1 81 więcej
35. Pujanek Radosław Wyrzykowska Dominika IMPULS - Chorzów 1 80 więcej
36. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa 1 77 więcej
37. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia ST DANCE MIX - Gorzów Wlkp. 1 77 więcej
38. Rozkuszka Dawid Baniak Izabela EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 1 75 więcej
39. Spych Aleksander Żegalski Alicja SŁOŃCE - Poznań 1 72 więcej
40. Suligowski Dawid Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 72 więcej
41. Lorek Bartosz Rudkowska Barbara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 69 więcej
42. Dróżdż Olgierd Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 1 66 więcej
43. Niedośpiał Marcin Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 1 63 więcej
44. Kycia Mateusz Maćkała Paulina ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 1 63 więcej
45. Jurek Oskar Niezabitowska Katarzyna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 56 więcej
46. Koźlak Szymon Kiersnowska Maria DZIUPLA - Poznań 1 56 więcej
47. Miśkiewicz Maciej Jarecka Emilia EVOLUTION - Kraków 1 50 więcej
48. Srebro Jakub Kawa Klaudia EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 1 50 więcej
49. Scąber Aleksander Kula Zuzanna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 50 więcej
50. Czaczkowski Kacper Lemke Julita FANTAZJA - Skwierzyna 1 50 więcej
51. Kulawik Karol Langier Julia ST CIEPŁY - Jaworzno 1 50 więcej
52. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 1 41 więcej