Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Standard JUVENILE II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawłowski Kacper Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 7 1010 więcej
2. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa IGLICA - Wrocław 3 453 więcej
3. Rojek Szymon Niepsujewicz Oliwia ATHINA - Oława 4 407 więcej
4. Budzik Tomasz Bartoszek Aleksandra EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 3 400 więcej
5. Krentosz Aleksander Prymerska Wiktoria RONDO - Rybnik 2 380 więcej
6. Zarzycki Hubert Kucharczyk Maja PROGRESS - Warszawa 3 378 więcej
7. Klekowski Seweryn Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 342 więcej
8. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna DIAMENT - Poznań 3 296 więcej
9. Kakakis Nikodem Napora Magdalena DANCE TEAM - Wrocław 3 274 więcej
10. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 1 261 więcej
11. Śledź Karol Domaradzka Julia IGLICA - Wrocław 2 236 więcej
12. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 224 więcej
13. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 219 więcej
14. Mielczarek Adrian Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 186 więcej
15. Celmerowski Kacper Gastoł Daria ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa 2 174 więcej
16. Połeć Jan Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 173 więcej
17. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 147 więcej
18. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 140 więcej
19. Jędrasek Tomasz Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 137 więcej
20. Żarnovsky Tomasz Przybytniowska Julia DANCE SCHOOL - Warszawa 1 135 więcej
21. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 131 więcej
22. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 1 110 więcej
23. Oberda Jakub Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 104 więcej
24. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 99 więcej
25. Repecki Michał Gura Alicja MYKA - Zamość 1 95 więcej
26. Orłowski Jakub Batyra Katarzyna PROGRESS - Warszawa 1 92 więcej
27. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 1 90 więcej
28. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 90 więcej
29. Matković Marcin Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 90 więcej
30. Góra Jakub Ziębora Kinga TWIST - Ostrowiec Św. 1 81 więcej
31. Kowalski Miłosz Sadziak Wiktoria ZORBA - Mykanów 1 81 więcej
32. Rudak Mateusz Karbowiak Kinga ST MAGIC - Zielona Góra 1 80 więcej
33. Orwat Konrad Halat Anna GRACJA - Zielona Góra 1 75 więcej
34. Walas Mateusz Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 72 więcej
35. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 72 więcej
36. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 1 69 więcej
37. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 1 65 więcej
38. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 65 więcej
39. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 63 więcej
40. Senderek Piotr Kutera Julia TWIST - Ostrowiec Św. 1 58 więcej