Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 4 693 więcej
2. Budzik Tomasz Bartoszek Aleksandra EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 3 460 więcej
3. Zarzycki Hubert Kucharczyk Maja PROGRESS - Warszawa 3 412 więcej
4. Śledź Karol Domaradzka Julia IGLICA - Wrocław 2 294 więcej
5. Bojarski Bartosz Stryjewska Karolina ELITE DANCE - Warszawa 2 255 więcej
6. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 226 więcej
7. Celmerowski Kacper Gastoł Daria ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa 2 213 więcej
8. Nagrabski Michał Filińska Zofia ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa 2 210 więcej
9. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 195 więcej
10. Połeć Jan Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 162 więcej
11. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 1 158 więcej
12. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 2 144 więcej
13. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 140 więcej
14. Repecki Michał Gura Alicja MYKA - Zamość 1 138 więcej
15. Żarnovsky Tomasz Przybytniowska Julia DANCE SCHOOL - Warszawa 1 126 więcej
16. Orłowski Jakub Batyra Katarzyna PROGRESS - Warszawa 1 117 więcej
17. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 1 117 więcej
18. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 1 116 więcej
19. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 1 105 więcej
20. Rudak Mateusz Karbowiak Kinga ST MAGIC - Zielona Góra 1 99 więcej
21. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 1 95 więcej
22. Kakakis Nikodem Napora Magdalena DANCE TEAM - Wrocław 1 91 więcej
23. Micał Kamil Krystek Kinga GASIEK - Rzeszów 1 90 więcej
24. Knapik Jakub Knapik Aleksandra NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 84 więcej
25. Malinowski Wiktor Olejnik Patrycja GRACJA - Zielona Góra 1 81 więcej
26. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 81 więcej
27. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 1 79 więcej
28. Kowalski Miłosz Sadziak Wiktoria ZORBA - Mykanów 1 77 więcej
29. Góra Jakub Ziębora Kinga TWIST - Ostrowiec Św. 1 72 więcej
30. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 1 72 więcej
31. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa IGLICA - Wrocław 1 70 więcej
32. Senderek Piotr Kutera Julia TWIST - Ostrowiec Św. 1 68 więcej
33. Matković Marcin Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 68 więcej