Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Szczepaniak Mateusz Borecka Izabela ZORBA - Mykanów 3 531 więcej
2. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 2 459 więcej
3. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 3 457 więcej
4. Figurski Przemysław Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 350 więcej
5. Bomba Sebastian Jakus Magdalena EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 3 280 więcej
6. Kowalczyk Konrad Łągiewka Wiktoria ZORBA - Mykanów 2 264 więcej
7. Nowak Wiktor Kamińska Sara LIDER - Lublin 2 249 więcej
8. Nowacki Adrian Moskała Janina POLISH CLUB - Warszawa 2 224 więcej
9. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 2 218 więcej
10. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 1 182 więcej
11. Kucina Wojciech Kuląg Marta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 165 więcej
12. Kucharczyk Konrad Podsiadły Aleksandra PROGRESS - Warszawa 1 162 więcej
13. Kulawik Karol Langier Julia ST CIEPŁY - Jaworzno 2 160 więcej
14. Suligowski Dawid Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 149 więcej
15. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 143 więcej
16. Czopiński Konrad Kowalewska Paulina ZAMEK - Biała Podlaska 1 108 więcej
17. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 1 107 więcej
18. Rozkuszka Dawid Baniak Izabela EMiKa Pałac Młodzieży - Tarnów 1 99 więcej
19. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 99 więcej
20. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa 1 99 więcej
21. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 90 więcej
22. Cabaj Szymon Snopek Kaja EVOLUTION - Kraków 1 90 więcej
23. Skórski Marcel Krupa Angelika RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 81 więcej
24. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 81 więcej
25. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 78 więcej
26. Bator Filip Dederko Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 72 więcej
27. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 68 więcej
28. Bigosiński Kacper Frach Julia ZORBA - Mykanów 1 63 więcej