Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 5 927 więcej
2. Myślicki Daniel Tąkiel Laura ST DANCE MIX - Gorzów Wlkp. 5 660 więcej
3. Rencławowicz Szymon Hekselman Laura BLUE CLASSIC - Warszawa 4 455 więcej
4. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 3 398 więcej
5. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ZORBA - Mykanów 3 320 więcej
6. Kubik Tobiasz Mielczarska Zuzanna A+S - Częstochowa 1 165 więcej
7. Górczak Kasper Andrzejczak Kornelia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 150 więcej
8. Dąbkowski Kacper Kowal Małgorzata PROGRESS - Warszawa 1 121 więcej
9. Mazur Jakub Bozacka Julia AKSEL - Rzeszów 1 110 więcej
10. Szpakowicz Robert Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 110 więcej
11. Raczek Hubert Kowalska Magdalena PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 108 więcej
12. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 100 więcej
13. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 100 więcej
14. Miś Jakub Szpałek Agnieszka ELITA - Kraków 1 99 więcej
15. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 95 więcej
16. Gadocha Mateusz Bała Weronika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 90 więcej
17. Świątek Wiktor Jankowska Natalia DANCE CENTER - Poznań 1 90 więcej
18. Regeńczuk Sebastian Zawadzka Oliwia PROGRESS - Warszawa 1 84 więcej
19. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
20. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 80 więcej
21. Mizia-Ossoliński Bartosz Dziubras Natalia PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 78 więcej
22. Lichota Michał Jedlikowska Julia TWIST - Ostrowiec Św. 1 77 więcej
23. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna SWING - Łomianki 1 77 więcej
24. Urbański Jakub Wilk Joanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 75 więcej
25. Zawora Marcin Cierpich Karolina ZŁOTA PARA - Dębica 1 72 więcej
26. Ogonowski Jakub Czaja Julia TWIST - Ostrowiec Św. 1 66 więcej
27. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 1 65 więcej
28. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 60 więcej