Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Standard JUVENILE II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kolesnik Rostislav Wawrzynowicz Kinga DANCE TEAM - Wrocław 7 887 więcej
2. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 3 726 więcej
3. Zając Ariel Zięba Monika SZOK - Gliwice 4 699 więcej
4. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 4 697 więcej
5. Nowak Krzysztof Kijak Martyna FORUM - Zabrze 5 692 więcej
6. Kalinowski Szymon Grabicka Grażyna DANCECLUB - Szczecin 3 612 więcej
7. Narajewski Jakub Skorupa Katarzyna DANCE TEAM - Wrocław 6 601 więcej
8. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 3 598 więcej
9. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 2 578 więcej
10. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela AKSEL - Rzeszów 4 532 więcej
11. Żmijewski Dominik Walkiewicz Marzena CLASSIC DANCESPORT Warszawa 7 522 więcej
12. Chrząstek Mateusz Michalecka Beata CORTE TOP DANCE - Warszawa 3 373 więcej
13. Ples Wojciech Częczek Julia PERFECT DANCE - Kraków 2 330 więcej
14. Kleist Marcin Bień Julia Klub Sportowy Polski Taniec 2 321 więcej
15. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 275 więcej
16. Połacieniec Marcin Połacieniec Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 231 więcej
17. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 3 228 więcej
18. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Mykanów 2 203 więcej
19. Pasterz Paweł Dudek Paulina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 196 więcej
20. Smutnicki Tomasz Mazurek Judyta GEMAR - Wrocław 2 169 więcej
21. Borecki Jan Szydłowska Anita BAWINEK - Kraków 1 130 więcej
22. Bodzioch Artur Konrad Zaremba Małgorzata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 117 więcej
23. Lemieszek Michał Gola Dominika LIDER - Lublin 1 116 więcej
24. Rydz Rafał Palak Natalia LIDER - Lublin 1 109 więcej
25. Borzym Hubert Modzelewska Hanna FENIKS - Białystok 1 102 więcej
26. Maciołka Jan Piotr Maciołka Agnieszka ASTRA - Szczecin 1 100 więcej
27. Dębski Patryk Domańska Patrycja JEDYNKA - Łódź 1 100 więcej
28. Pawlaczyk Michał Słotwińska Adrianna Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 1 94 więcej
29. Maj Michał Kowalczyk Kinga IDEA - Kraków 1 94 więcej
30. Maciejewski Przemysław Tyl Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 91 więcej
31. Litewka Michał Matoga Justyna MERENGUE - Stalowa Wola 1 90 więcej
32. Matuszewski Piotr Komosa Agnieszka BRASIL - WARSZAWA 1 90 więcej
33. Gzowski Dominik Szmagierewska Maja DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 81 więcej
34. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 1 80 więcej
35. Nowak Filip Wróblewska Sandra M-TEAM - Kraków 1 80 więcej
36. Jaglarz Tomasz Wójcicka Dagmara BAWINEK - Kraków 1 75 więcej
37. Piechota Dominik Stronczek Hanna DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 75 więcej
38. Duszyński Jakub Słomczyńska Kaja ASTRA - Szczecin 1 72 więcej
39. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 1 68 więcej
40. Argier Adam Sakidon Bożena MAESTRO Opole 1 63 więcej
41. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 63 więcej
42. Kramski Mateusz Jabłońska Julia GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
43. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 1 54 więcej
44. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 1 54 więcej
45. Pluta Filip Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 48 więcej