Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Standard JUVENILE II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Szczepaniak Mateusz Borecka Izabela ZORBA - Mykanów 3 567 więcej
2. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 3 374 więcej
3. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 2 368 więcej
4. Siemianowicz Eryk Kaczyńska Agata KADRYL - Białystok 3 336 więcej
5. Frach Dominik Nabiałek Joanna ZORBA - Mykanów 2 285 więcej
6. Dębski Patryk Domańska Patrycja JEDYNKA - Łódź 2 245 więcej
7. Tama Mikołaj Kuśnierz Sylwia AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
8. Niemczyk Maksymilian Javurek Nicola CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 185 więcej
9. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 2 181 więcej
10. Kucharczyk Konrad Podsiadły Aleksandra PROGRESS - Warszawa 1 162 więcej
11. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 130 więcej
12. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
13. Cygan Jakub Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 1 110 więcej
14. Kolczarek Mikołaj Kała Iga ZORBA - Mykanów 1 100 więcej
15. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 1 94 więcej
16. Baryczka Krystian Korzycka Anna Klub Sportowy Polski Taniec 1 94 więcej
17. Koguciuk Jakub Sokół Weronika RYTM - Chełm 1 90 więcej
18. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 1 90 więcej
19. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 90 więcej
20. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 1 90 więcej
21. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa 1 81 więcej
22. Wąsala Michał Szerej Dominika ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
23. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 78 więcej
24. Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA - Zamość 1 75 więcej
25. Polak Mikołaj Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 68 więcej
26. Jabłoński Bartek Rutkowska Anita KADRYL - Białystok 1 66 więcej
27. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 63 więcej