Ranking Grand Prix 2015

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Standard JUVENILE II Latin SENIOR 1 Standard SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Standard SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Standard SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Standard SENIOR 4 Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gatnar Jiri Sygiet Marta ATHINA - Oława 6 1238 więcej
2. Gałek Michał Kędzierska Klaudia DUET - Warszawa 5 1190 więcej
3. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 746 więcej
4. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 731 więcej
5. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 5 684 więcej
6. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 659 więcej
7. Matecki Adam Sosińska Anna SŁOŃCE - Poznań 6 635 więcej
8. Milcarz Paweł Staniek Dominika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 616 więcej
9. Barakowski Michał Kaczmarek Anna MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 588 więcej
10. Szeliga Michał Przydział Katarzyna AKSEL - Rzeszów 6 571 więcej
11. Jeleń Ernest Khrycheva Anna LIDER - Lublin 2 542 więcej
12. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 5 476 więcej
13. Jarosz Andrzej Bogdanowicz Aleksandra POLISH CLUB - Warszawa 3 464 więcej
14. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 446 więcej
15. Hołod Aleksander Kogut Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 438 więcej
16. Majda Michał Krzysztoń Natalia Kuźnia Tańca Kraków 2 416 więcej
17. Sharapov Volodymyr - Kominkova Lenka POLISH CLUB - Warszawa 1 414 więcej
18. Rygielski Maciej Węglińska Iwona POLISH CLUB - Warszawa 3 396 więcej
19. Zaprawa Marcin Filipczuk Paulina POLISH CLUB - Warszawa 2 376 więcej
20. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 5 363 więcej
21. Górski Patryk Hubicka Anna POLISH CLUB - Warszawa 4 334 więcej
22. Domański Bartłomiej Grzegorczyk Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 332 więcej
23. Dreling Adrian Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 3 310 więcej
24. Harazim Szymon Harazim Kinga KORDASZEWSCY - Garwolin 4 309 więcej
25. Dudarewicz Adam Mazurek Iga FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 3 269 więcej
26. Dreling Mateusz Gawłowska Enrika POLISH CLUB - Warszawa 3 254 więcej
27. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 3 234 więcej
28. Tesly Yan Yulian Zaniewska Klaudia POLISH CLUB - Warszawa 2 230 więcej
29. Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara IGLICA - Wrocław 3 230 więcej
30. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 204 więcej
31. Kuroczko Kamil Vlckova Marketa POLISH CLUB - Warszawa 2 182 więcej
32. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 3 166 więcej
33. Podraza Daniel Filipowicz Agnieszka STYL - Kraków 2 164 więcej
34. Bartkiewicz Michał Głębocka Natalia POLISH CLUB - Warszawa 1 150 więcej
35. Maryniowski Maciej Niziołek Kornelia MAGIC-DANCE - Lublin 2 140 więcej
36. Gumkowski Michał Madeńska Sylwia EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa 2 133 więcej
37. Andrzejewski Kamil Rucińska Dominika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 133 więcej
38. Nowak Patryk Wanot Adrianna Izabela SŁOŃCE - Poznań 2 126 więcej
39. Niedzielski Tomasz Tymiak Andżelika ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 2 118 więcej
40. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 2 117 więcej
41. Czekaj Piotr Hajkiewicz Justyna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 113 więcej
42. Maj Michał Kowalczyk Kinga IDEA - Kraków 1 108 więcej
43. Wojszel Przemysław Kowal Magdalena CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 108 więcej
44. Jabłoński Damian Zakrzewska Izabela LIDER - Lublin 1 95 więcej
45. Bednarczuk Mateusz Kondrat Klaudyna IGLICA - Wrocław 2 93 więcej
46. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna ST NOVOMEX Opole 2 92 więcej
47. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 1 90 więcej
48. Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela AKSEL - Rzeszów 1 83 więcej
49. Kosiński Albert Róg Sandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 81 więcej
50. Maciołka Jan Piotr Maciołka Agnieszka ASTRA - Szczecin 1 81 więcej
51. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 1 77 więcej
52. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 1 74 więcej
53. Grzebiela Rafał Owczarek Izabela ISKRA Praszka 1 72 więcej
54. Filipowski Mateusz Pietrzyk Sylwia POLISH CLUB - Warszawa 1 69 więcej
55. Wojtkowiak Marcin Gierłowska Justyna JANTAR - Międzyzdroje 1 69 więcej
56. Kaczałko Tomasz Gromadzka Sara ST DANCE MIX - Gorzów Wlkp. 1 65 więcej
57. Głowacki Łukasz Barczyńska Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 1 63 więcej
58. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 63 więcej
59. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 1 58 więcej
60. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 58 więcej
61. Jabłoński Dariusz Pokorska Ada KADRYL - Białystok 1 56 więcej
62. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 54 więcej
63. Koźlak Szymon Kiersnowska Maria DZIUPLA - Poznań 1 54 więcej
64. Duszyński Jakub Słomczyńska Kaja ASTRA - Szczecin 1 50 więcej
65. Zhukov Dmytro Pluta Dorota DI SOMMA - Raszyn 1 48 więcej
66. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 47 więcej
67. Hull Andrzej Kucharczyk Barbara IDEA - Kraków 1 47 więcej
68. Żytko Paweł Górna Daria Latino Dance Studio - Lublin 1 46 więcej