Ranking Grand Prix na dzień 2021-03-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 759 więcej
2. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 611 więcej
3. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 438 więcej
4. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 3 397 więcej
5. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 330 więcej
6. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 323 więcej
7. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 296 więcej
8. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 3 255 więcej
9. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 246 więcej
10. Ligenza Jakub Kolarczyk Izabela DANCELOOK - Gliwice 3 189 więcej
11. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 184 więcej
12. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 3 175 więcej
13. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 158 więcej
14. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 2 152 więcej
15. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 127 więcej
16. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 126 więcej
17. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 122 więcej
18. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 1 115 więcej
19. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 110 więcej
20. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 98 więcej
21. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 1 77 więcej
22. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 1 55 więcej
23. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 1 55 więcej
24. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 1 53 więcej
25. Staśkowiak Szymon Rudzka Natalia KIEPURA - Wrocław 1 47 więcej
26. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 45 więcej
27. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej