Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1592 więcej
2. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1117 więcej
3. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 787 więcej
4. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 5 627 więcej
5. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 559 więcej
6. Gembara Oskar Kogut Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 542 więcej
7. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 4 485 więcej
8. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 5 474 więcej
9. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 438 więcej
10. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 416 więcej
11. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 5 410 więcej
12. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 4 406 więcej
13. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 2 394 więcej
14. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 2 359 więcej
15. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 4 329 więcej
16. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 2 328 więcej
17. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 4 305 więcej
18. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 296 więcej
19. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 3 252 więcej
20. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 250 więcej
21. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 242 więcej
22. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 231 więcej
23. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 194 więcej
24. Ligenza Jakub Kolarczyk Izabela DANCELOOK - Gliwice 3 189 więcej
25. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 3 175 więcej
26. Mielczarek Adrian Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 1 145 więcej
27. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 127 więcej
28. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 1 126 więcej
29. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 126 więcej
30. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 1 115 więcej
31. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 2 111 więcej
32. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
33. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 1 85 więcej
34. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 64 więcej
35. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 49 więcej
36. Staśkowiak Szymon Rudzka Natalia DANCELIGHT - Wrocław 1 47 więcej
37. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 45 więcej
38. Sadowski Radosław Emerla Magdalena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
39. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej