Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1341 więcej
2. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1117 więcej
3. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 5 627 więcej
4. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 620 więcej
5. Gembara Oskar Kogut Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 542 więcej
6. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 5 474 więcej
7. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 438 więcej
8. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 416 więcej
9. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 5 410 więcej
10. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna GRACJA - Krosno 2 394 więcej
11. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 3 352 więcej
12. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 4 329 więcej
13. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 328 więcej
14. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 323 więcej
15. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 297 więcej
16. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 296 więcej
17. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 242 więcej
18. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 3 208 więcej
19. Ligenza Jakub Kolarczyk Izabela DANCELOOK - Gliwice 3 189 więcej
20. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 3 175 więcej
21. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 150 więcej
22. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 127 więcej
23. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 126 więcej
24. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 1 126 więcej
25. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 2 122 więcej
26. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 1 115 więcej
27. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 2 111 więcej
28. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 110 więcej
29. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
30. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 98 więcej
31. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 64 więcej
32. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 49 więcej
33. Staśkowiak Szymon Rudzka Natalia KIEPURA - Wrocław 1 47 więcej
34. Sadowski Radosław Emerla Magdalena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
35. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 45 więcej
36. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej