Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 6 1664 więcej
2. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 5 1182 więcej
3. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 5 876 więcej
4. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 742 więcej
5. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 686 więcej
6. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 662 więcej
7. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 3 582 więcej
8. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 4 452 więcej
9. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 5 438 więcej
10. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 3 430 więcej
11. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 3 410 więcej
12. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 3 344 więcej
13. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 342 więcej
14. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 5 341 więcej
15. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 322 więcej
16. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 3 320 więcej
17. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 3 319 więcej
18. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 5 281 więcej
19. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 246 więcej
20. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 184 więcej
21. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 177 więcej
22. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 177 więcej
23. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 2 161 więcej
24. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 3 157 więcej
25. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 3 149 więcej
26. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 147 więcej
27. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 2 139 więcej
28. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 2 137 więcej
29. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
30. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 108 więcej
31. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 104 więcej
32. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 100 więcej
33. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 100 więcej
34. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 98 więcej
35. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 2 94 więcej
36. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 61 więcej
37. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 1 57 więcej
38. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 53 więcej
39. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 1 51 więcej
40. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 51 więcej
41. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 1 47 więcej
42. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
43. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
44. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
45. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 45 więcej
46. Godlewski Michał Bosy Weronika ESENS - Wrocław 1 45 więcej