Ranking Grand Prix na dzień 2021-03-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 834 więcej
2. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 3 708 więcej
3. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 3 582 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 492 więcej
5. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 3 396 więcej
6. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 336 więcej
7. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 3 319 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 2 318 więcej
9. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 2 294 więcej
10. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 3 262 więcej
11. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 3 202 więcej
12. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 184 więcej
13. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 177 więcej
14. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 177 więcej
15. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 162 więcej
16. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 2 139 więcej
17. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 132 więcej
18. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 114 więcej
19. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 2 114 więcej
20. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 2 106 więcej
21. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 100 więcej
22. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 59 więcej
23. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 1 57 więcej
24. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 53 więcej
25. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 51 więcej
26. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 49 więcej
27. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 1 49 więcej
28. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 1 49 więcej
29. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
30. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 47 więcej
31. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
32. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 1 45 więcej
33. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej