Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 5 1128 więcej
2. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 5 1035 więcej
3. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 915 więcej
4. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 720 więcej
5. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 4 716 więcej
6. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 5 706 więcej
7. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 4 674 więcej
8. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 581 więcej
9. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 4 469 więcej
10. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 348 więcej
11. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 3 333 więcej
12. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 310 więcej
13. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 3 305 więcej
14. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 272 więcej
15. Wójcik Mateusz Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA 2 256 więcej
16. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 252 więcej
17. Jakubik Nataniel Janik Julia AKCENT - Będzin 2 246 więcej
18. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 2 236 więcej
19. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 2 225 więcej
20. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 2 212 więcej
21. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 2 206 więcej
22. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 2 174 więcej
23. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 119 więcej
24. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
25. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 1 87 więcej
26. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 77 więcej
27. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 75 więcej
28. Nowak Antonino Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin 1 65 więcej