Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 6 1756 więcej
2. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 6 1208 więcej
3. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 5 918 więcej
4. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 5 722 więcej
5. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 3 711 więcej
6. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 3 675 więcej
7. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 548 więcej
8. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 2 484 więcej
9. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 457 więcej
10. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 453 więcej
11. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 4 449 więcej
12. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 5 425 więcej
13. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 5 349 więcej
14. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 5 340 więcej
15. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 4 335 więcej
16. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 2 333 więcej
17. Gembara Oskar Kogut Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 327 więcej
18. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 326 więcej
19. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 294 więcej
20. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 6 287 więcej
21. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 3 282 więcej
22. Gzowski Dominik Żegalski Alicja DANCE IMPERIUM - Poznań 3 264 więcej
23. Sajdak Jerzy Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 3 254 więcej
24. Frach Dominik Semenova Ekaterina ZORBA - Częstochowa 2 251 więcej
25. Urbański Paweł Guzik Magdalena IDEA - Kraków 2 241 więcej
26. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 1 221 więcej
27. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 216 więcej
28. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 4 212 więcej
29. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 204 więcej
30. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 202 więcej
31. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 200 więcej
32. Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka DUET - Warszawa 3 178 więcej
33. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 173 więcej
34. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 173 więcej
35. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 164 więcej
36. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 3 151 więcej
37. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 151 więcej
38. Śledź Karol Rodo Zofia DUET - Warszawa 1 149 więcej
39. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 1 149 więcej
40. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 2 137 więcej
41. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 3 134 więcej
42. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 131 więcej
43. Sambor Jakub Kapusta Natalia IGLICA - Wrocław 2 131 więcej
44. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 127 więcej
45. Zychla Szymon Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 2 123 więcej
46. Bronowski Karol Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków 2 122 więcej
47. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 119 więcej
48. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 2 106 więcej
49. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 2 100 więcej
50. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 95 więcej
51. Rylewicz Jarosław Kaczmarczyk Małgorzata BAWINEK - Kraków 2 93 więcej
52. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 90 więcej
53. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 1 68 więcej
54. Gura Tomasz Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 65 więcej
55. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 59 więcej
56. Depczyński Tomasz Kołodziej Aleksandra LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 57 więcej
57. Starski Kacper Idzik Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 51 więcej
58. Mierzwa Michał Sobczyk – Jamrozik Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 51 więcej
59. Śliwa Paweł Karczmarz Agnieszka SUKCES - Jaworzno 1 49 więcej
60. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 47 więcej
61. Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 45 więcej