Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 6 1756 więcej
2. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 6 1208 więcej
3. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 5 918 więcej
4. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 5 722 więcej
5. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 3 711 więcej
6. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 3 675 więcej
7. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 672 więcej
8. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 5 600 więcej
9. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 6 598 więcej
10. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 548 więcej
11. Negrebetskyi Vadym Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 2 512 więcej
12. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 2 484 więcej
13. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 6 477 więcej
14. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 453 więcej
15. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 8 429 więcej
16. Urbański Paweł Guzik Magdalena IDEA - Kraków 3 412 więcej
17. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 5 349 więcej
18. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 6 342 więcej
19. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 4 335 więcej
20. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 2 333 więcej
21. Gembara Oskar Kogut Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 327 więcej
22. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 326 więcej
23. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 323 więcej
24. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 4 315 więcej
25. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 3 303 więcej
26. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 294 więcej
27. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 3 282 więcej
28. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 276 więcej
29. Rylewicz Jarosław Kaczmarczyk Małgorzata BAWINEK - Kraków 4 271 więcej
30. Gzowski Dominik Żegalski Alicja DANCE IMPERIUM - Poznań 3 264 więcej
31. Sajdak Jerzy Barouskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 3 254 więcej
32. Frach Dominik Semenova Ekaterina ZORBA - Częstochowa 2 251 więcej
33. Bronowski Karol Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków 3 249 więcej
34. Zychla Szymon Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 3 248 więcej
35. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 244 więcej
36. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 236 więcej
37. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 1 221 więcej
38. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 216 więcej
39. Drzewiecki Miłosz Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 213 więcej
40. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 204 więcej
41. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 200 więcej
42. Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka DUET - Warszawa 3 178 więcej
43. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 173 więcej
44. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 173 więcej
45. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 151 więcej
46. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 3 151 więcej
47. Śledź Karol Rodo Zofia DUET - Warszawa 1 149 więcej
48. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 1 149 więcej
49. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 3 134 więcej
50. Sambor Jakub Kapusta Natalia IGLICA - Wrocław 2 131 więcej
51. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 2 106 więcej
52. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 100 więcej
53. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 95 więcej
54. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 90 więcej
55. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 1 68 więcej
56. Gura Tomasz Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 65 więcej
57. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 59 więcej
58. Depczyński Tomasz Kołodziej Aleksandra LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 57 więcej
59. Starski Kacper Idzik Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 51 więcej
60. Mierzwa Michał Sobczyk – Jamrozik Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 51 więcej
61. Śliwa Paweł Karczmarz Agnieszka SUKCES - Jaworzno 1 49 więcej
62. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 47 więcej
63. Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 45 więcej