Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 4 1140 więcej
2. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 5 1041 więcej
3. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 4 1004 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 995 więcej
5. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 6 825 więcej
6. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 671 więcej
7. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 6 638 więcej
8. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 5 577 więcej
9. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 560 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 542 więcej
11. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 4 478 więcej
12. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 3 446 więcej
13. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 3 400 więcej
14. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 4 325 więcej
15. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 291 więcej
16. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 222 więcej
17. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 2 212 więcej
18. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 208 więcej
19. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 3 203 więcej
20. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 3 183 więcej
21. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 179 więcej
22. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 153 więcej
23. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 153 więcej
24. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 145 więcej
25. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 2 145 więcej
26. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 144 więcej
27. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 2 126 więcej
28. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 1 114 więcej
29. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 112 więcej
30. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 2 108 więcej
31. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
32. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia RYTM - Żory 2 100 więcej
33. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 94 więcej
34. Dobersztyn Juliusz Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 90 więcej
35. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 2 87 więcej
36. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 69 więcej
37. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 67 więcej
38. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 65 więcej
39. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 63 więcej
40. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 63 więcej
41. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 61 więcej
42. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 59 więcej
43. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 57 więcej
44. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 57 więcej
45. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 57 więcej
46. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
47. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 53 więcej
48. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 51 więcej
49. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 51 więcej
50. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
51. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 51 więcej
52. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 49 więcej
53. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
54. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
55. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 47 więcej
56. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 1 45 więcej
57. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 45 więcej
58. Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria 1 40 więcej