Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 5 1410 więcej
2. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 5 1041 więcej
3. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 4 1004 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 995 więcej
5. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 8 970 więcej
6. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 7 965 więcej
7. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 903 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 834 więcej
9. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 4 770 więcej
10. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 5 664 więcej
11. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 4 590 więcej
12. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 5 577 więcej
13. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 4 460 więcej
14. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 3 446 więcej
15. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 5 378 więcej
16. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 363 więcej
17. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 3 326 więcej
18. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 309 więcej
19. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 291 więcej
20. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 272 więcej
21. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 2 266 więcej
22. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 4 265 więcej
23. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 4 248 więcej
24. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 3 227 więcej
25. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 3 194 więcej
26. Dobersztyn Juliusz Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 180 więcej
27. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 179 więcej
28. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 153 więcej
29. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia RYTM - Żory 3 147 więcej
30. Ostrychniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 145 więcej
31. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna DRAGON'S DANCE Warszawa 3 144 więcej
32. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 2 126 więcej
33. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 120 więcej
34. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 2 114 więcej
35. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 112 więcej
36. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 2 108 więcej
37. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 2 108 więcej
38. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
39. Ablewicz Nikodem Borowska Julia RYTM - Żory 1 96 więcej
40. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 2 94 więcej
41. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 94 więcej
42. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 2 87 więcej
43. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 69 więcej
44. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 68 więcej
45. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 67 więcej
46. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 63 więcej
47. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 63 więcej
48. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 61 więcej
49. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 59 więcej
50. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 57 więcej
51. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 57 więcej
52. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
53. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 53 więcej
54. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 51 więcej
55. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
56. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 51 więcej
57. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 1 51 więcej
58. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 51 więcej
59. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 47 więcej
60. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
61. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
62. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 1 45 więcej
63. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 45 więcej
64. Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria 1 40 więcej