Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 5 1389 więcej
2. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 1285 więcej
3. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 816 więcej
4. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 626 więcej
5. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 6 595 więcej
6. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 2 582 więcej
7. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 571 więcej
8. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 553 więcej
9. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 552 więcej
10. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 5 521 więcej
11. Ahvanian Serhii Mazhova Daria DUET - Warszawa 2 471 więcej
12. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 422 więcej
13. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 421 więcej
14. Jesionek Karol Hanulak Alicja POLISH CLUB - Warszawa 4 407 więcej
15. Kardasiński Damian Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 402 więcej
16. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 4 400 więcej
17. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 398 więcej
18. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 397 więcej
19. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 389 więcej
20. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 385 więcej
21. Ostrowski Mateusz Kowal Magdalena ELITA - Kraków 2 348 więcej
22. Klekowski Seweryn Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 330 więcej
23. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 2 328 więcej
24. Kassin Michał Szpak Zuzanna BLACK DANCE - Gdańsk 2 327 więcej
25. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 318 więcej
26. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 6 305 więcej
27. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 272 więcej
28. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 4 268 więcej
29. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 262 więcej
30. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 243 więcej
31. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 3 232 więcej
32. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 231 więcej
33. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 228 więcej
34. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 226 więcej
35. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 224 więcej
36. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 4 218 więcej
37. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 209 więcej
38. Bartelik Paweł Kopiec Hanna ELITA - Kraków 2 178 więcej
39. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 173 więcej
40. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 2 170 więcej
41. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 169 więcej
42. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 3 169 więcej
43. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 2 164 więcej
44. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 162 więcej
45. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna M-TEAM - Kraków 2 160 więcej
46. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 2 158 więcej
47. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 157 więcej
48. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 2 156 więcej
49. Antosz Grzegorz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 2 152 więcej
50. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 151 więcej
51. Jurek Oskar Rosik Paulina M-TEAM - Kraków 2 147 więcej
52. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 3 141 więcej
53. Duda Maciej Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 138 więcej
54. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 128 więcej
55. Rudnicki-Sipajło Dominik Szymiczek Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 127 więcej
56. Petersen Dawid Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 126 więcej
57. Konopiński Dawid Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 121 więcej
58. Czarnecki Przemysław Olczyk Weronika BRASIL - WARSZAWA 2 118 więcej
59. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 2 116 więcej
60. Beńko Paweł Szabelska Michalina BLACK DANCE - Gdańsk 1 114 więcej
61. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina GRACJA - Zielona Góra 2 108 więcej
62. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT STYL - Kraków 2 108 więcej
63. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 2 106 więcej
64. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
65. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT STYL - Kraków 1 102 więcej
66. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
67. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 2 100 więcej
68. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 92 więcej
69. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 90 więcej
70. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 2 85 więcej
71. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 78 więcej
72. Semenchenko Mykyta Miller Anastasia POLISH CLUB - Warszawa 1 78 więcej
73. Niedośpiał Marcin Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 76 więcej
74. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
75. Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
76. Głogowski Piotr Stolarska Ivetta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 72 więcej
77. Polański Bartosz Daniłów Oliwia IGLICA - Wrocław 1 70 więcej
78. Bińkowski Michał Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 1 68 więcej
79. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 65 więcej
80. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 63 więcej
81. Kotkowski Kewin Skrolecka Agata SUKCES - Jaworzno 1 62 więcej
82. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 1 61 więcej
83. Sobania Andreas Arczyńska Daria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej
84. Witkowski Jan Zejmowicz Justyna Dancers United - WARSZAWA 1 55 więcej
85. Oleksik Mateusz Szemiel Kinga MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 55 więcej
86. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 51 więcej
87. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 47 więcej