Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 7 1538 więcej
2. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 5 1389 więcej
3. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 816 więcej
4. Ahvanian Serhii Mazhova Daria DUET - Warszawa 3 786 więcej
5. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 7 716 więcej
6. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 5 673 więcej
7. Klekowski Seweryn Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 662 więcej
8. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 626 więcej
9. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 2 582 więcej
10. Ostrowski Mateusz Kowal Magdalena ELITA - Kraków 3 579 więcej
11. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 571 więcej
12. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 556 więcej
13. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 553 więcej
14. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 5 549 więcej
15. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 5 521 więcej
16. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 8 471 więcej
17. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 422 więcej
18. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 421 więcej
19. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 411 więcej
20. Jesionek Karol Hanulak Alicja POLISH CLUB - Warszawa 4 407 więcej
21. Kardasiński Damian Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 402 więcej
22. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 398 więcej
23. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 397 więcej
24. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 389 więcej
25. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 6 370 więcej
26. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 368 więcej
27. Rudnicki-Sipajło Dominik Szymiczek Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 336 więcej
28. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 2 328 więcej
29. Kassin Michał Szpak Zuzanna BLACK DANCE - Gdańsk 2 327 więcej
30. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 318 więcej
31. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 4 312 więcej
32. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 5 302 więcej
33. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 2 299 więcej
34. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina GRACJA - Zielona Góra 4 278 więcej
35. Masłowski Mieszko Karpińska Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 273 więcej
36. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 272 więcej
37. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 4 268 więcej
38. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 3 263 więcej
39. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 262 więcej
40. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 4 254 więcej
41. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 3 252 więcej
42. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna M-TEAM - Kraków 3 252 więcej
43. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 4 249 więcej
44. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 243 więcej
45. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 3 232 więcej
46. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 231 więcej
47. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 224 więcej
48. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 209 więcej
49. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 1 197 więcej
50. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT STYL - Kraków 2 196 więcej
51. Bartelik Paweł Kopiec Hanna ELITA - Kraków 2 178 więcej
52. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 173 więcej
53. Wojszel Przemysław Środa Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 171 więcej
54. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 2 170 więcej
55. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 169 więcej
56. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 3 169 więcej
57. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 2 158 więcej
58. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 157 więcej
59. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 2 156 więcej
60. Antosz Grzegorz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 2 152 więcej
61. Jurek Oskar Rosik Paulina M-TEAM - Kraków 2 147 więcej
62. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 3 141 więcej
63. Duda Maciej Jakus Magdalena IDEA - Kraków 2 138 więcej
64. Kotkowski Kewin Skrolecka Agata SUKCES - Jaworzno 2 136 więcej
65. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 128 więcej
66. Bińkowski Michał Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 2 127 więcej
67. Petersen Dawid Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 126 więcej
68. Konopiński Dawid Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 121 więcej
69. Czarnecki Przemysław Olczyk Weronika BRASIL - WARSZAWA 2 118 więcej
70. Beńko Paweł Szabelska Michalina BLACK DANCE - Gdańsk 1 114 więcej
71. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT STYL - Kraków 2 108 więcej
72. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 2 106 więcej
73. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
74. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
75. Oleksik Mateusz Szemiel Kinga MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 100 więcej
76. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 98 więcej
77. Walczak Maciej Piaseczna-Walczak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 92 więcej
78. Kotarba Szymon Żurawska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 90 więcej
79. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 85 więcej
80. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 78 więcej
81. Semenchenko Mykyta Miller Anastasia POLISH CLUB - Warszawa 1 78 więcej
82. Niedośpiał Marcin Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 76 więcej
83. Maślak Jakub Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 75 więcej
84. Frodyma Amadeusz Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 74 więcej
85. Bednarski Maciej Shulha Yuliia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 74 więcej
86. Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
87. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
88. Głogowski Piotr Stolarska Ivetta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 72 więcej
89. Polański Bartosz Daniłów Oliwia IGLICA - Wrocław 1 70 więcej
90. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 65 więcej
91. Nabiałczyk Bartosz Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 63 więcej
92. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 63 więcej
93. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 1 61 więcej
94. Witkowski Jan Zejmowicz Justyna Dancers United - WARSZAWA 1 55 więcej
95. Sobania Andreas Arczyńska Daria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej
96. Sobolewski Dawid Kainka Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 1 53 więcej
97. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 51 więcej
98. Szemiczek Szymon Hanusek Paulina MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 47 więcej