Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 972 więcej
2. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 968 więcej
3. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 5 876 więcej
4. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 724 więcej
5. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 4 549 więcej
6. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 426 więcej
7. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 4 408 więcej
8. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 3 367 więcej
9. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 2 306 więcej
10. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 290 więcej
11. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 269 więcej
12. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 2 268 więcej
13. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 2 232 więcej
14. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 132 więcej
15. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 1 125 więcej
16. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 1 125 więcej
17. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 1 119 więcej
18. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 1 111 więcej
19. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 1 101 więcej
20. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
21. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 1 89 więcej
22. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 85 więcej
23. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 1 77 więcej
24. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 1 65 więcej