Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 5 1219 więcej
2. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 972 więcej
3. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 5 876 więcej
4. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 724 więcej
5. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 5 646 więcej
6. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 4 622 więcej
7. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 426 więcej
8. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 4 408 więcej
9. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 2 376 więcej
10. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 3 367 więcej
11. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 3 353 więcej
12. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 3 341 więcej
13. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 2 334 więcej
14. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 2 306 więcej
15. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 2 299 więcej
16. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 290 więcej
17. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 269 więcej
18. Wójcik Mateusz Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA 2 254 więcej
19. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 2 174 więcej
20. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 170 więcej
21. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 167 więcej
22. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 150 więcej
23. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 1 133 więcej
24. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 133 więcej
25. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 1 119 więcej
26. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 1 101 więcej
27. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
28. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 1 89 więcej