Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 5 1322 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 6 1009 więcej
3. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 5 867 więcej
4. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 4 816 więcej
5. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 767 więcej
6. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 3 738 więcej
7. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 4 527 więcej
8. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 5 423 więcej
9. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 5 422 więcej
10. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 397 więcej
11. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 4 379 więcej
12. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 331 więcej
13. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 2 300 więcej
14. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 2 286 więcej
15. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 234 więcej
16. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 228 więcej
17. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 2 213 więcej
18. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 190 więcej
19. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 3 173 więcej
20. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 2 161 więcej
21. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 1 155 więcej
22. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 2 153 więcej
23. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 3 147 więcej
24. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 145 więcej
25. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 140 więcej
26. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 125 więcej
27. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 119 więcej
28. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 1 118 więcej
29. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 102 więcej
30. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 98 więcej
31. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 1 94 więcej
32. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 2 92 więcej
33. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 92 więcej
34. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 87 więcej
35. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 1 86 więcej
36. Jasiński Jakub Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 55 więcej
37. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 1 53 więcej
38. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 51 więcej
39. Kuchnia Patryk Petriaieva Olesia M-TEAM - Kraków 1 49 więcej
40. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
41. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 45 więcej
42. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej