Ranking Grand Prix na dzień 2021-10-02

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 6 1579 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 7 1222 więcej
3. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1195 więcej
4. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 5 967 więcej
5. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 5 867 więcej
6. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 3 738 więcej
7. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 7 624 więcej
8. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 4 527 więcej
9. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 502 więcej
10. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 4 462 więcej
11. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 4 399 więcej
12. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 397 więcej
13. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 2 386 więcej
14. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 4 379 więcej
15. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 331 więcej
16. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 3 328 więcej
17. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 2 300 więcej
18. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 2 294 więcej
19. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 2 286 więcej
20. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 2 255 więcej
21. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 4 240 więcej
22. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 228 więcej
23. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 190 więcej
24. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 2 153 więcej
25. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 1 149 więcej
26. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 3 147 więcej
27. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 145 więcej
28. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 140 więcej
29. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 125 więcej
30. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 119 więcej
31. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 102 więcej
32. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 2 100 więcej
33. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 98 więcej
34. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 1 94 więcej
35. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 2 92 więcej
36. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 92 więcej
37. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 1 89 więcej
38. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna AKSEL - Rzeszów 2 87 więcej
39. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 1 86 więcej
40. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 1 77 więcej
41. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 1 65 więcej
42. Jasiński Jakub Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 55 więcej
43. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 1 53 więcej
44. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 51 więcej
45. Kuchnia Patryk Petriaieva Olesia M-TEAM - Kraków 1 49 więcej
46. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 45 więcej
47. Drecki Damian Wychowaniak Anna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej