Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 5 749 więcej
2. Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 731 więcej
3. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 643 więcej
4. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 6 622 więcej
5. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Jaworzno 3 621 więcej
6. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 548 więcej
7. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 4 536 więcej
8. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 523 więcej
9. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 4 494 więcej
10. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 2 310 więcej
11. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 271 więcej
12. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 266 więcej
13. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 259 więcej
14. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 1 259 więcej
15. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 1 215 więcej
16. Gralak Mateusz Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 2 204 więcej
17. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 2 176 więcej
18. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 175 więcej
19. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 2 154 więcej
20. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 1 153 więcej
21. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 151 więcej
22. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 1 135 więcej
23. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 1 127 więcej
24. Kaszuba Dawid Kwadrans Paulina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 125 więcej
25. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 121 więcej
26. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 1 115 więcej
27. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 91 więcej
28. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 1 85 więcej
29. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 79 więcej
30. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 67 więcej
31. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 1 67 więcej
32. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 55 więcej
33. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 40 więcej