Ranking Grand Prix na dzień 2021-06-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 5 1295 więcej
2. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 5 1043 więcej
3. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 5 1003 więcej
4. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 3 848 więcej
5. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 827 więcej
6. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 4 610 więcej
7. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 5 587 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 512 więcej
9. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 4 376 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 370 więcej
11. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 6 330 więcej
12. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 3 307 więcej
13. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 306 więcej
14. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 290 więcej
15. Shcherbakov Andriy Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 286 więcej
16. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 2 251 więcej
17. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 3 246 więcej
18. Popławski Ignacy Romaniuk Julia AIR DANCE - Warszawa 2 244 więcej
19. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 235 więcej
20. Dziedzic Michał Bała Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 232 więcej
21. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 184 więcej
22. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 178 więcej
23. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 2 177 więcej
24. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 2 164 więcej
25. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 151 więcej
26. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina BALANS - Lublin 1 140 więcej
27. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 136 więcej
28. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 2 120 więcej
29. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 114 więcej
30. Wiórek Maciej Szołtysik Weronika IMPULS - Chorzów 2 112 więcej
31. Tomaszewski Alan Jędras Wiktoria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 110 więcej
32. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 104 więcej
33. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 104 więcej
34. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 2 100 więcej
35. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 1 96 więcej
36. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 90 więcej
37. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 1 82 więcej
38. Korbut Aleksander Dorycka Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 69 więcej
39. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 61 więcej
40. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 59 więcej
41. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 57 więcej
42. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
43. Jaworski Adrian Noska Zuzanna ROYAL DANCE - Szczecin 1 53 więcej
44. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 53 więcej
45. Ostrychniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 1 51 więcej
46. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
47. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 49 więcej
48. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
49. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 47 więcej
50. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 47 więcej
51. Grydziuszko Antoni Koch Lena Aleksandra ROYAL DANCE - Szczecin 1 46 więcej
52. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 42 więcej
53. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 40 więcej