Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 10 1671 więcej
2. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 9 1497 więcej
3. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 1288 więcej
4. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 3 1033 więcej
5. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 4 925 więcej
6. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 11 843,5 więcej
7. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 758 więcej
8. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 5 652 więcej
9. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 4 636 więcej
10. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 9 630 więcej
11. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 3 587 więcej
12. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 5 505 więcej
13. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 6 436,5 więcej
14. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 429,5 więcej
15. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 5 395 więcej
16. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 4 380 więcej
17. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 349,5 więcej
18. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 324 więcej
19. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 4 294 więcej
20. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 3 289 więcej
21. Kucharczyk Kamil Kowalczyk Marta DUET - Warszawa 2 286 więcej
22. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 4 278 więcej
23. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 1 176 więcej
24. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 2 174 więcej
25. Micał Kamil Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 173 więcej
26. Grzelczak Dawid Buczek Małgorzata ESKADRA - Pabianice 1 171 więcej
27. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 171 więcej
28. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 1 163 więcej
29. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 4 153 więcej
30. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 149 więcej
31. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 146 więcej
32. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 140 więcej
33. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 130,5 więcej
34. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 121 więcej
35. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 121 więcej
36. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 119 więcej
37. Stolarczyk Szymon Mysiorek Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 117 więcej
38. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 114 więcej
39. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 1 112 więcej
40. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 92 więcej
41. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 3 73 więcej
42. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 2 67 więcej
43. Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 65 więcej
44. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
45. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 50 więcej
46. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 2 43 więcej
47. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
48. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
49. Chuchro Szymon Pijar Karolina PASJA - Lublin 2 30 więcej
50. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 21 więcej
51. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
52. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 16 więcej
53. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 15 więcej
54. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 1 11,5 więcej
55. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 4 779 więcej