Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 12 1839,5 więcej
2. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 6 1728 więcej
3. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 11 1683 więcej
4. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 10 1617 więcej
5. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 6 1535 więcej
6. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 9 1456 więcej
7. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 9 1129 więcej
8. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 10 1112 więcej
9. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 5 1079 więcej
10. Ovchinnikov Aleksandr Dudek Ewa DANCELOOK - Gliwice 4 1060 więcej
11. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 10 860 więcej
12. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 4 833 więcej
13. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 6 747 więcej
14. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 10 714 więcej
15. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 8 705 więcej
16. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 9 648 więcej
17. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 11 567,5 więcej
18. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 8 513 więcej
19. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 8 450,5 więcej
20. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 8 415 więcej
21. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 11 396 więcej
22. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 2 390 więcej
23. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 7 360 więcej
24. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 7 350 więcej
25. Kucharczyk Kamil Kowalczyk Marta DUET - Warszawa 3 346 więcej
26. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 9 326 więcej
27. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 4 319 więcej
28. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 9 315 więcej
29. Karpinski Marcin Czerner Aleksandra UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 7 241 więcej
30. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 4 240 więcej
31. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 5 235 więcej
32. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 222 więcej
33. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 2 222 więcej
34. Argier Adam Sapińska Iwona MAESTRO - Opole 6 218 więcej
35. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 7 204 więcej
36. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 200 więcej
37. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 4 199 więcej
38. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 2 187,5 więcej
39. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 7 175,5 więcej
40. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 4 172 więcej
41. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 171 więcej
42. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 4 171 więcej
43. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 171 więcej
44. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 1 149 więcej
45. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 1 148 więcej
46. Grzelczak Dawid Buczek Małgorzata ESKADRA - Pabianice 1 146 więcej
47. Przygoda Jeremi Łach Magda FORUM - Zabrze 6 143 więcej
48. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 5 133 więcej
49. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 132,5 więcej
50. Tołpa Konrad Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 4 124 więcej
51. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 121 więcej
52. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
53. Kielek Rafał Pakos Anna ESKADRA - Pabianice 1 117 więcej
54. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 116,5 więcej
55. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 114 więcej
56. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 2 100 więcej
57. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 92 więcej
58. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 4 92 więcej
59. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
60. Szymański Bartłomiej Kuśmierz Barbara PROGRESS - Warszawa 1 90 więcej
61. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 3 79 więcej
62. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 2 79 więcej
63. Kaleta Mateusz Kaleta Anna KARISMA Kraków 3 77 więcej
64. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 2 77 więcej
65. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 2 73 więcej
66. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 67 więcej
67. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 3 65 więcej
68. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 63 więcej
69. Nowak Marcel Markiewicz Paulina PASJA - Lublin 3 61 więcej
70. Bronowski Karol Gancarz Natalia PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 59 więcej
71. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
72. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 58 więcej
73. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 1 53 więcej
74. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 1 51,5 więcej
75. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 1 43,5 więcej
76. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 41 więcej
77. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 40 więcej
78. Orawski Adam Kurpas Żaneta FORUM - Zabrze 1 36 więcej
79. Kolczarek Mikołaj Walkiewicz Marzena CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 28 więcej
80. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 26 więcej
81. Lemieszek Michał Gola Dominika BALLROOM - Lublin 1 26 więcej
82. Trytko Michał Izdebska Zuzanna DANCELOOK - Gliwice 2 25 więcej
83. Polaczkiewicz Szymon Nicpoń Laura SUKCES - Częstochowa 1 24 więcej
84. Seweryn Daniel Topolska Paulina BAWINEK - Kraków 1 22 więcej
85. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 22 więcej
86. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 22 więcej
87. Nowosiad Tomasz Lorencik Katarzyna Maria BAWINEK - Kraków 1 20 więcej
88. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 18,5 więcej
89. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 18 więcej
90. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO - Opole 1 17 więcej
91. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 17 więcej
92. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 15 więcej
93. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 7 więcej
94. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 1 4,5 więcej
95. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna IMPULS - Chorzów 1 2,5 więcej
96. Frach Dominik Wójcicka Julka Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 1 204 więcej
97. Trytko Michał Woźniak Ewelina Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 6 138 więcej