Ranking Sportowy na dzień 2018-11-25

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 9 2368 więcej
2. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 1976 więcej
3. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 1860 więcej
4. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 8 1715 więcej
5. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 9 1628 więcej
6. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 16 1594 więcej
7. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 7 916,5 więcej
8. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 5 856 więcej
9. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 7 774 więcej
10. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 5 501 więcej
11. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 3 478 więcej
12. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 7 451 więcej
13. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 427 więcej
14. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 5 356 więcej
15. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 1 350 więcej
16. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 5 335 więcej
17. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 5 334 więcej
18. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 326 więcej
19. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 6 321 więcej
20. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 268,5 więcej
21. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 2 255 więcej
22. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 235 więcej
23. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 6 223 więcej
24. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 3 211 więcej
25. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 3 208,5 więcej
26. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 202 więcej
27. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 200 więcej
28. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 198 więcej
29. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 4 191,5 więcej
30. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 188 więcej
31. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 179 więcej
32. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 171 więcej
33. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 1 159 więcej
34. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 3 153 więcej
35. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 149 więcej
36. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 146 więcej
37. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 121 więcej
38. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 2 118 więcej
39. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 1 117 więcej
40. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 104,5 więcej
41. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 100,5 więcej
42. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 2 98 więcej
43. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 92 więcej
44. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
45. Pomazanskyi Bohdan Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 1 56 więcej
46. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 50 więcej
47. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
48. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 29 więcej
49. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 21,5 więcej
50. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 21 więcej
51. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
52. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
53. Gąsiorek Patryk Zinkiewicz Julia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 5 więcej
54. Pik Damian Czerczak Aleksandra Para rozparowana - ESKADRA - Pabianice 8 554 więcej
55. Faracik Szymon Iskra Joanna Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 335 więcej
56. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
57. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 1 203 więcej
58. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej
59. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 4 122 więcej
60. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 48 więcej
61. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 28 więcej