Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 9 2036 więcej
2. Wilczyński Igor Hubert Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 4 1595 więcej
3. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 1395 więcej
4. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 5 1302 więcej
5. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 6 1253 więcej
6. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 8 1022 więcej
7. Kopczyński Adrian Mikołajewska Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 4 1005 więcej
8. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 5 931 więcej
9. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 927 więcej
10. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 818 więcej
11. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 817 więcej
12. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 805 więcej
13. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 767 więcej
14. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 3 749 więcej
15. Gułaj Sebastian Drozd Wiktoria CHAMPION TEAM - Wrocław 12 730 więcej
16. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 5 657 więcej
17. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 10 629 więcej
18. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 6 618 więcej
19. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 8 608,5 więcej
20. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 4 551 więcej
21. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 516 więcej
22. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 7 499 więcej
23. Zabrodzki Przemysław Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 6 488 więcej
24. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 7 457,5 więcej
25. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 8 457 więcej
26. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 8 420 więcej
27. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 4 411 więcej
28. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 6 396 więcej
29. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 8 395 więcej
30. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 6 375 więcej
31. Chrzan Adrian Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 10 369 więcej
32. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 9 368 więcej
33. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 6 363 więcej
34. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 4 359,5 więcej
35. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 4 351 więcej
36. Kazakov Denys Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 338 więcej
37. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 8 331 więcej
38. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 7 314 więcej
39. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 299 więcej
40. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 5 296 więcej
41. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 6 291 więcej
42. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 290 więcej
43. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina Dancers United - WARSZAWA 7 289 więcej
44. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 5 274 więcej
45. Voronin Konstantin Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 272 więcej
46. Dreling Mateusz Przydział Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 258 więcej
47. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 6 250 więcej
48. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 7 249 więcej
49. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 5 236 więcej
50. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 4 222 więcej
51. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 219 więcej
52. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 4 211 więcej
53. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 2 205 więcej
54. Izzo Lorenzo Lubaszewska Magdalena LIDER - Lublin 1 203 więcej
55. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 202 więcej
56. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 6 200 więcej
57. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 5 199 więcej
58. Bednarczuk Mateusz Kimliczko Marta ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 7 196 więcej
59. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 5 190 więcej
60. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 190 więcej
61. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 6 178 więcej
62. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 173 więcej
63. Nazaruk Michał Widlarz Patrycja PW DANCE - Rzeszów 1 173 więcej
64. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 171 więcej
65. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
66. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 4 162 więcej
67. Grabas Patryk Dudek Wioletta AKSEL - Rzeszów 2 158 więcej
68. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 148 więcej
69. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 144 więcej
70. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 144 więcej
71. Bartkowiak Mateusz Czerwińska Olga SŁOŃCE - Poznań 1 138 więcej
72. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 5 133 więcej
73. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava Dancers United - WARSZAWA 2 120 więcej
74. Pietryjas Daniel Sokół Weronika RYTM - Chełm 1 117 więcej
75. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 1 116 więcej
76. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna DANCELOOK - Gliwice 2 114 więcej
77. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 5 110 więcej
78. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 104 więcej
79. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 2 102 więcej
80. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 99 więcej
81. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 2 98,5 więcej
82. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 4 96 więcej
83. Borówka Paweł Roszkowska Maria DZIUPLA - Poznań 4 93 więcej
84. Zaręba Kamil Księżarczyk Donata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 92 więcej
85. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 4 78 więcej
86. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 77 więcej
87. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 1 76 więcej
88. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 1 76 więcej
89. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 2 61 więcej
90. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
91. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 3 55 więcej
92. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 54 więcej
93. Wojdowski Jonasz Strzemp Klaudia SŁOŃCE - Poznań 1 52 więcej
94. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 2 52 więcej
95. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 46 więcej
96. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 44,5 więcej
97. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 44 więcej
98. Bąk Dominik Ilczak Agnieszka AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 41 więcej
99. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 1 40 więcej
100. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 1 38 więcej
101. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
102. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 37 więcej
103. Szczur Bartłomiej Nowak Magdalena FORUM - Zabrze 1 36 więcej
104. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 2 35 więcej
105. Piechota Dominik Żółkiewska Katarzyna DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 35 więcej
106. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 32 więcej
107. Gapiński Dominik Suchoń Paulina STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 32 więcej
108. Trytko Michał Izdebska Zuzanna DANCELOOK - Gliwice 2 31 więcej
109. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 28 więcej
110. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 27,5 więcej
111. Konarzewski Jakub Kot Nikola ASTRA - Szczecin 2 26 więcej
112. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 1 24 więcej
113. Noworyta Mariusz Fatyga Justyna BAWINEK - Kraków 1 24 więcej
114. Oleksik Mateusz Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 24 więcej
115. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 1 24 więcej
116. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 1 23,5 więcej
117. Czinar Mateusz Pych Izabela CHAMPION TEAM - Wrocław 1 22 więcej
118. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 20 więcej
119. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 20 więcej
120. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 18,5 więcej
121. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 18 więcej
122. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata FANTOM - Głogów 1 17 więcej
123. Machnio Damian Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 10 więcej
124. Skórski Marcel Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 8 więcej
125. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 1 6,5 więcej
126. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 6 więcej
127. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 5,5 więcej
128. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 1 4,5 więcej
129. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna IMPULS - Chorzów 1 2,5 więcej
130. Barakowski Michał Faber Agata Para rozparowana - MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 905 więcej
131. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena Para rozparowana - LIDER - Lublin 3 490 więcej
132. Uller Mateusz Gromadzka Sara Para rozparowana - ROYAL DANCE - Szczecin 4 281 więcej
133. Zdziech Przemysław Woźniak Kamila Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 7 258 więcej
134. Trytko Michał Woźniak Ewelina Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 6 158 więcej
135. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia Para rozparowana - LIDER - Lublin 3 127 więcej
136. Musiałkowski Piotr Syzdoł Monika Para rozparowana - DUET - Warszawa 3 104 więcej
137. Nazaruk Michał Danisz Julia Para rozparowana - Kuźnia Tańca Kraków 1 29 więcej