Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 1870 więcej
2. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 11 1773 więcej
3. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 13 1581 więcej
4. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 6 1460 więcej
5. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 7 1382 więcej
6. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 10 1211 więcej
7. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 7 1090 więcej
8. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 5 868,5 więcej
9. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 7 849 więcej
10. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 5 815 więcej
11. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 5 802 więcej
12. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 13 756 więcej
13. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 9 709 więcej
14. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 698 więcej
15. Koścień Bartosz Hanulak Alicja SUKCES - Częstochowa 9 502 więcej
16. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 5 402 więcej
17. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 4 334,5 więcej
18. Łyda Konrad Ornat Dominika POLISH CLUB - Warszawa 4 314 więcej
19. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 7 309 więcej
20. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 6 308 więcej
21. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 3 303 więcej
22. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 284,5 więcej
23. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 9 274 więcej
24. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 4 250 więcej
25. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 239,5 więcej
26. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 3 224 więcej
27. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 6 212 więcej
28. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 6 203 więcej
29. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 6 199,5 więcej
30. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 193,5 więcej
31. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 6 186 więcej
32. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 3 179 więcej
33. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 175 więcej
34. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 175 więcej
35. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 6 173,5 więcej
36. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 171 więcej
37. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 1 171 więcej
38. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 3 156 więcej
39. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 7 147 więcej
40. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 146 więcej
41. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 146 więcej
42. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 2 143 więcej
43. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 131 więcej
44. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 129 więcej
45. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 5 122 więcej
46. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 117 więcej
47. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 117 więcej
48. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 88 więcej
49. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 2 86 więcej
50. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Częstochowa 3 84 więcej
51. Czerw Maciej Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin 2 83 więcej
52. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 5 81,5 więcej
53. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 79 więcej
54. Jagielski Karol Kowalczyk Milena DUET - Warszawa 2 77 więcej
55. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 3 74 więcej
56. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 71,5 więcej
57. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 65 więcej
58. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 62 więcej
59. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 61 więcej
60. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 59 więcej
61. Bociański Kacper Kończyńska Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 2 58 więcej
62. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 52 więcej
63. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 42 więcej
64. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 38 więcej
65. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 37 więcej
66. Oberda Jakub Oworuszko Dominika LIDER - Lublin 1 30 więcej
67. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 28 więcej
68. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 24 więcej
69. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 1 23 więcej
70. Czarnik Kamil Kawa Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 22 więcej
71. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 22 więcej
72. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 18 więcej
73. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 17 więcej
74. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 1 8,5 więcej
75. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 7 więcej
76. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 6,5 więcej
77. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 6 więcej
78. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 5,5 więcej
79. Skalski Paweł Olaf Janiga Aleksandra DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 2,5 więcej
80. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 10 833 więcej
81. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 4 773 więcej
82. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 3 325 więcej
83. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 204 więcej
84. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 5 198,5 więcej
85. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 119 więcej
86. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 40 więcej
87. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 39 więcej
88. Piotrowski Jakub Wojciuch Laura Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 22 więcej
89. Mazur Grzegorz Kołosowska Julia Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 18 więcej