Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 13 2121,5 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 11 1524 więcej
3. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 5 957 więcej
4. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 5 869 więcej
5. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 750 więcej
6. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 6 706 więcej
7. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 598 więcej
8. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 7 525 więcej
9. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 6 503 więcej
10. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 473 więcej
11. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 7 463,5 więcej
12. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 5 424 więcej
13. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 369,5 więcej
14. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 351 więcej
15. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 5 273 więcej
16. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 2 249,5 więcej
17. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 226,5 więcej
18. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 2 220 więcej
19. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 213,5 więcej
20. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 203 więcej
21. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
22. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 198 więcej
23. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 175 więcej
24. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
25. Starostka Marcel Jarosz Julia STARDANCE - Kraków 1 171 więcej
26. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 148 więcej
27. Makowski Mikołaj Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 1 146 więcej
28. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 146 więcej
29. Sobczyk Wiktor Kosędka Amanda ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 146 więcej
30. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Wrocław 1 144 więcej
31. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
32. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 144 więcej
33. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 137 więcej
34. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 119 więcej
35. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 117 więcej
36. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 117 więcej
37. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 117 więcej
38. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
39. Krasoń Karol Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 1 90 więcej
40. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
41. Gembara Konrad Wargala Jessica GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
42. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 287 więcej
43. Słowik Szymon Lew Julia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 144 więcej