Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 11 1682,5 więcej
2. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 8 1569 więcej
3. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 6 1522 więcej
4. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 7 1371 więcej
5. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 5 1228,5 więcej
6. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 6 954 więcej
7. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 9 865 więcej
8. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 850 więcej
9. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 5 783 więcej
10. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 10 667 więcej
11. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 8 585 więcej
12. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 6 509 więcej
13. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 8 491 więcej
14. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 6 490 więcej
15. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 7 481 więcej
16. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 6 440 więcej
17. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 6 424 więcej
18. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 5 404 więcej
19. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 7 359 więcej
20. Łyda Konrad Ornat Dominika POLISH CLUB - Warszawa 4 353 więcej
21. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 344,5 więcej
22. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 4 314,5 więcej
23. Grzywaczewski Wiktor Kazimierczak Julia SUKCES - Częstochowa 3 282 więcej
24. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 5 281 więcej
25. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 8 228 więcej
26. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 6 226 więcej
27. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 206 więcej
28. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 203 więcej
29. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 1 202 więcej
30. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 200,5 więcej
31. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 5 198,5 więcej
32. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 5 193 więcej
33. Micał Kamil Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 180 więcej
34. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 179,5 więcej
35. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 4 178 więcej
36. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 176 więcej
37. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 176 więcej
38. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
39. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 164 więcej
40. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 148 więcej
41. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 1 148 więcej
42. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 146 więcej
43. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 6 145,5 więcej
44. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 6 139 więcej
45. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 3 125 więcej
46. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
47. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 119 więcej
48. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 117 więcej
49. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 111 więcej
50. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 3 109 więcej
51. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 102 więcej
52. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 2 94 więcej
53. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 93,5 więcej
54. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 3 91 więcej
55. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 90 więcej
56. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 90 więcej
57. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 89 więcej
58. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 87 więcej
59. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra ArtDance - Kraków 2 77 więcej
60. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 71,5 więcej
61. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 69 więcej
62. Mardacz Jakub Dec Ewelina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 65 więcej
63. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 3 57 więcej
64. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 56 więcej
65. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 3 56 więcej
66. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 2 45,5 więcej
67. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 45 więcej
68. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 44 więcej
69. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 41 więcej
70. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 40 więcej
71. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
72. Lewandowski Jakub Kalinowska Julia DANCECLUB - Szczecin 1 30 więcej
73. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
74. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 2 24 więcej
75. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 2 24 więcej
76. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
77. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 22 więcej
78. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
79. Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 20 więcej
80. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
81. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
82. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 1 17 więcej
83. Bilski Kamil Wilk Joanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 6 więcej
84. Skalski Paweł Olaf Janiga Aleksandra DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 2,5 więcej
85. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 11 2041 więcej
86. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 4 283 więcej
87. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 5 192,5 więcej
88. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 162 więcej
89. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 128 więcej
90. Pobidyński Wiktor Turczak Wiktoria Para rozparowana - GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 94 więcej
91. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 3 77 więcej
92. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 43 więcej
93. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 17 więcej
94. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia Para rozparowana - ESTYMA - Częstochowa 1 12 więcej