Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 13 2230,5 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 12 1906 więcej
3. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 705 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 7 613,5 więcej
5. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 5 597 więcej
6. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 596 więcej
7. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 5 558 więcej
8. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 6 513 więcej
9. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 463 więcej
10. Janus Jakub Pielka Weronika PERFECT - Będzin 4 417 więcej
11. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 5 390 więcej
12. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 360 więcej
13. Gędłek Dawid Kołodziej Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 314 więcej
14. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 258,5 więcej
15. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 254,5 więcej
16. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 4 242 więcej
17. Zawistowski Patryk Sztachelska Maja GCK - Grajewo 1 234 więcej
18. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 213,5 więcej
19. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 1 207 więcej
20. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 202 więcej
21. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
22. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 198 więcej
23. Mądry Wiktor Rzeźnik Anita GALA - Mielec 1 178 więcej
24. Sobczyk Wiktor Kosędka Amanda ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 178 więcej
25. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 173 więcej
26. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
27. Starostka Marcel Jarosz Julia STARDANCE - Kraków 1 171 więcej
28. Szczepankowski Karol Karwowska Zuzanna GCK - Grajewo 1 170 więcej
29. Gałczyński Oskar Szkutnik Zofia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 149 więcej
30. Fehr Michał Pelczar Emilia K-STUDIO Krosno 1 149 więcej
31. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 144 więcej
32. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 144 więcej
33. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
34. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 144 więcej
35. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 138 więcej
36. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 136 więcej
37. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 121 więcej
38. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 106 więcej
39. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 1 92 więcej
40. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
41. Gembara Konrad Wargala Jessica GRACJA - Zielona Góra 1 90 więcej
42. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 74 więcej
43. Kopeć Wojciech Szeląg Zuzanna A-Z - Przemyśl 1 63 więcej
44. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 63 więcej
45. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
46. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 1 40,5 więcej
47. Janiszewicz Szymon Michał Suprun Justyna GCK - Grajewo 1 20 więcej
48. Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia Para rozparowana - ROYAL DANCE - Szczecin 5 971 więcej
49. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 302 więcej
50. Morawicki Jakub Majerowska Weronika Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 146 więcej
51. Słowik Szymon Lew Julia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 146 więcej
52. Moszczyński Mateusz Pawełkowska Marta Para rozparowana - GCK - Grajewo 1 52 więcej