Ranking Sportowy na dzień 2018-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 15 2801,5 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 13 2329 więcej
3. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 5 1331 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 9 1192,5 więcej
5. Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 5 971 więcej
6. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika STYL - Kraków 3 897,5 więcej
7. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 7 850 więcej
8. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 6 743 więcej
9. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 705 więcej
10. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 5 597,5 więcej
11. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 5 597 więcej
12. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 5 499 więcej
13. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 466,5 więcej
14. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 463 więcej
15. Janus Jakub Pielka Weronika PERFECT - Będzin 4 417 więcej
16. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 2 412 więcej
17. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 7 374 więcej
18. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 360 więcej
19. Grydziuszko Antoni Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 2 351 więcej
20. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 344 więcej
21. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 332,5 więcej
22. Gędłek Dawid Kołodziej Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 314 więcej
23. Zawistowski Patryk Sztachelska Maja 1 234 więcej
24. Fehr Michał Pelczar Emilia K-STUDIO Krosno 2 232 więcej
25. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 2 223 więcej
26. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 202 więcej
27. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
28. Łuniewicz Franciszek Ćwikła Paula FALLAWAY - Opole 1 200 więcej
29. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 198 więcej
30. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Częstochowa 1 178 więcej
31. Mądry Wiktor Rzeźnik Anita GALA - Mielec 1 178 więcej
32. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 2 174 więcej
33. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
34. Polok Cezary Sekita Aleksandra FALLAWAY - Opole 1 171 więcej
35. Starostka Marcel Jarosz Julia SzT eMiKa - Tarnów 1 171 więcej
36. Szczepankowski Karol Karwowska Zuzanna 1 170 więcej
37. Gałczyński Oskar Szkutnik Zofia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 149 więcej
38. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 144 więcej
39. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
40. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 144 więcej
41. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 138 więcej
42. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 136 więcej
43. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 127 więcej
44. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 121 więcej
45. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 107 więcej
46. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 106 więcej
47. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
48. Gembara Konrad Wargala Jessica GRACJA - Zielona Góra 1 90 więcej
49. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 74 więcej
50. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 63 więcej
51. Kopeć Wojciech Szeląg Zuzanna A-Z - Przemyśl 1 63 więcej
52. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
53. Moszczyński Mateusz Pawełkowska Marta 1 52 więcej
54. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 34 więcej
55. Rzeszut Ignacy Kowalska Daria IGLICA - Wrocław 1 30 więcej
56. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 28 więcej
57. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 5 390 więcej
58. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 302 więcej
59. Morawicki Jakub Majerowska Weronika Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 146 więcej
60. Słowik Szymon Lew Julia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 146 więcej
61. Janiszewicz Szymon Michał Suprun Justyna Para rozparowana - 1 20 więcej