Ranking Sportowy na dzień 2018-10-07

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Tabor Natan Surleta Michalina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 8 920 więcej
2. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 5 633 więcej
3. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 7 624 więcej
4. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 5 476 więcej
5. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 4 465 więcej
6. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria BLUE CLASSIC - Warszawa 4 432 więcej
7. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 5 339 więcej
8. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 332 więcej
9. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 4 283 więcej
10. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 2 274 więcej
11. Kłos Wojciech Kotowicz Martyna FAST-STEP Warszawa 3 261 więcej
12. Jakubik Nataniel Janik Julia PERFECT - Będzin 2 231 więcej
13. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 2 209 więcej
14. Gabrysz Szymon Włodarczyk Weronika IGLICA - Wrocław 2 206 więcej
15. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec 2 204 więcej
16. Klar Mikołaj Kalynowycz Daria JEDYNKA - Łódź 1 203 więcej
17. Zawistowski Filip Tarasewicz Natalia KADRYL - Białystok 1 203 więcej
18. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 202 więcej
19. Borbot Rostislav Podborowska Anastazja MAESTRO - Opole 4 192 więcej
20. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów 1 178 więcej
21. Karasiak Piotr Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
22. Kozłowski Szymon Piotr Gabrylewska Amelia KADRYL - Białystok 1 175 więcej
23. Kaczmarski Maciej Ducka Wiktoria ASTRA - Szczecin 1 173 więcej
24. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 173 więcej
25. Parysz Wojciech Cyboroń Magdalena KLASA - Tarnów 1 171 więcej
26. Karaskiewicz Michał Biernacka Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 151 więcej
27. Witoszek Grzegorz Leszczyńska Nina RYTM - Żory 1 148 więcej
28. Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 146 więcej
29. Sikorski Adam Kozłowska Katarzyna KADRYL - Białystok 1 146 więcej
30. Zagulski Igor Wojciechowska Monika CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
31. Topolewski Tomasz Lipińska Julia ASTRA - Szczecin 1 144 więcej
32. Malinowski Maksymilian Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
33. Jędraszczak Wiktor Raźna Natalia START - Płońsk 3 132 więcej
34. Żabicki Julian Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica 1 121 więcej
35. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 2 120 więcej
36. Szołtysik Piotr Musiał Anna IMPULS - Chorzów 1 119 więcej
37. Krutul Damian Domitrz Aleksandra Gabriela GCK - Grajewo 1 117 więcej
38. Drzewiecki Stanisław Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 117 więcej
39. Grata Nikodem Lato Natalia AKSEL - Rzeszów 1 92 więcej
40. Moryń Miłosz Sychowicz Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 90 więcej
41. Krygowski Jan Majda Natalia GASIEK - Rzeszów 1 63 więcej
42. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 48 więcej
43. Gabrysz Szymon Kałużna Hania Para rozparowana - ANIMA DANZA - Głogów 2 164 więcej