Ranking Sportowy na dzień 2018-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 12 2764,5 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 11 2564 więcej
3. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 14 1885 więcej
4. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 12 1860,5 więcej
5. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 9 1583 więcej
6. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 8 1412 więcej
7. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 7 1255,5 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 10 1158,5 więcej
9. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 1103,5 więcej
10. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 7 1090 więcej
11. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 8 788 więcej
12. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 6 713 więcej
13. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 8 625 więcej
14. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 11 573 więcej
15. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 5 496 więcej
16. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 3 468 więcej
17. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 7 438,5 więcej
18. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 5 424 więcej
19. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 8 420 więcej
20. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia 7 354 więcej
21. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 3 329,5 więcej
22. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 315 więcej
23. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 3 276 więcej
24. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 5 276 więcej
25. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 5 266 więcej
26. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 240,5 więcej
27. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 225 więcej
28. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 221 więcej
29. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 1 202 więcej
30. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 190 więcej
31. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO - Opole 1 178 więcej
32. Sopoćko Dominik Kwiatkowska Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 1 177 więcej
33. Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 175 więcej
34. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 173 więcej
35. Krochmal Filip Kwiecień Emilia KICK - Kielce 1 171 więcej
36. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 170 więcej
37. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 161 więcej
38. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 4 156 więcej
39. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 149 więcej
40. Dygoń Mikołaj Homenda Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 148 więcej
41. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 147,5 więcej
42. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 6 147 więcej
43. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 146 więcej
44. Wochlik Dominik Sterniczuk Gabriela ESKADRA - Pabianice 1 144 więcej
45. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 4 138 więcej
46. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 2 138 więcej
47. Kleczko Jakub Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 2 133 więcej
48. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO - Opole 1 121 więcej
49. Staśkowiak Szymon Ryś Zuzanna CHAMPION TEAM - Wrocław 1 119 więcej
50. Isidoris Eric Isidoris Melissa LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
51. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 2 110 więcej
52. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 106 więcej
53. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 92 więcej
54. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 91,5 więcej
55. Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 90 więcej
56. Demianiuk Maciej Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 90 więcej
57. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 3 70 więcej
58. Musioł Michael Ostrowska Sandra UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 63 więcej
59. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 1 52 więcej
60. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 24 więcej
61. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej
62. Ubych Marcel Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
63. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
64. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 18 więcej
65. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
66. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
67. Sobala Marek Wierciszewska Laura Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 4 662 więcej
68. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 491 więcej
69. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria Para rozparowana - Dancers United - WARSZAWA 2 156 więcej
70. Możdżeń Dominik Surman Paulina Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 117 więcej
71. Wójcik Hubert Małys Magda Para rozparowana - MAGIC-DANCE - Lublin 1 63 więcej
72. Dygoń Mikołaj Kot Maja Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 15 więcej
73. Kuźnik Damian Olejnik Karolina Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej