Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 739 więcej
2. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 2 537 więcej
3. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 3 469 więcej
4. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 3 391 więcej
5. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 372 więcej
6. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 369 więcej
7. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 2 359 więcej
8. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 3 315 więcej
9. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 2 277 więcej
10. Lipnicki Wojciech Szaporów Julia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 270 więcej
11. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 1 240 więcej
12. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 234 więcej
13. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 2 205 więcej
14. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 171 więcej
15. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 169 więcej
16. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 162 więcej
17. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 2 155 więcej
18. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 134 więcej
19. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 128 więcej
20. Gajdera Dawid Martyna Nikola RYTM - Żory 1 108 więcej
21. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 107 więcej
22. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 2 99 więcej
23. Markiewicz Jakub Michewicz Julia Szkoła Tańca Sparta - Opole 2 98 więcej
24. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 2 96 więcej
25. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 1 93 więcej
26. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 2 92 więcej
27. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 1 90 więcej
28. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 90 więcej
29. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 1 71 więcej
30. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 68 więcej
31. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 1 59 więcej