Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 748 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 722 więcej
3. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 2 564 więcej
4. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 542 więcej
5. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 436 więcej
6. Dobersztyn Juliusz Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 3 406 więcej
7. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 406 więcej
8. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 4 358 więcej
9. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 346 więcej
10. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 2 326 więcej
11. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 4 309 więcej
12. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 2 292 więcej
13. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 2 286 więcej
14. Sokal Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 2 236 więcej
15. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 232 więcej
16. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 2 218 więcej
17. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 202 więcej
18. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 3 177 więcej
19. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 2 173 więcej
20. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 2 173 więcej
21. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 172 więcej
22. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 166 więcej
23. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 1 148 więcej
24. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 147 więcej
25. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 128 więcej
26. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 2 114 więcej
27. Ablewicz Nikodem Borowska Julia RYTM - Żory 2 114 więcej
28. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 108 więcej
29. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 108 więcej
30. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 104 więcej
31. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 2 102 więcej
32. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 2 102 więcej
33. Kaczmarski Maciej Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 2 94 więcej
34. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia RYTM - Żory 2 89 więcej
35. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 72 więcej
36. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 59 więcej
37. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 55 więcej
38. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 55 więcej
39. Perczak Aleksander Mongiałło Hanna PM - Lubin 1 53 więcej
40. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 51 więcej
41. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 1 51 więcej
42. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
43. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 49 więcej
44. Leszczyński Patryk Kiełsznia Angelika BALLROOM - Lublin 1 45 więcej
45. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 40 więcej