Ranking Grand Prix na dzień 2022-09-24

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 6 1385 więcej
2. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 5 1352 więcej
3. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 5 1177 więcej
4. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 5 840 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 743 więcej
6. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 542 więcej
7. Dobersztyn Juliusz Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 4 523 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 4 522 więcej
9. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 6 508 więcej
10. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 3 501 więcej
11. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 5 473 więcej
12. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 3 443 więcej
13. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 436 więcej
14. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 4 435 więcej
15. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 401 więcej
16. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 4 358 więcej
17. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 4 337 więcej
18. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 331 więcej
19. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 309 więcej
20. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 2 292 więcej
21. Ablewicz Nikodem Borowska Julia RYTM - Żory 4 240 więcej
22. Sokol Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 2 236 więcej
23. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 3 215 więcej
24. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 206 więcej
25. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 3 202 więcej
26. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 3 177 więcej
27. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 172 więcej
28. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 3 171 więcej
29. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 163 więcej
30. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 160 więcej
31. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 158 więcej
32. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 149 więcej
33. Kiliievich Paviel Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 1 143 więcej
34. Sokol Artsem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 1 131 więcej
35. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 128 więcej
36. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 111 więcej
37. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 108 więcej
38. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 2 108 więcej
39. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 107 więcej
40. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 2 102 więcej
41. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 2 96 więcej
42. Kaczmarski Maciej Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 2 94 więcej
43. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia TEAM - Ornontowice 2 89 więcej
44. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 1 87 więcej
45. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznan 1 75 więcej
46. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 55 więcej
47. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 55 więcej
48. Perczak Aleksander Mongiałło Hanna PM - Lubin 1 53 więcej
49. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 51 więcej
50. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 49 więcej
51. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
52. Leszczyński Patryk Kiełsznia Angelika BALLROOM - Lublin 1 45 więcej
53. Stochel Mikołaj Piasek Paulina M-TEAM - Kraków 1 45 więcej
54. Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
55. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 40 więcej