Ranking Grand Prix na dzień 2022-09-25

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1251 więcej
2. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 5 1000 więcej
3. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 4 991 więcej
4. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 5 792 więcej
5. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 3 759 więcej
6. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 5 572 więcej
7. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 4 570 więcej
8. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 447 więcej
9. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 3 428 więcej
10. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 2 401 więcej
11. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 365 więcej
12. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 3 363 więcej
13. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 3 357 więcej
14. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 3 326 więcej
15. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 2 313 więcej
16. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 2 262 więcej
17. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
18. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 194 więcej
19. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 2 190 więcej
20. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 2 180 więcej
21. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 175 więcej
22. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 3 167 więcej
23. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 2 159 więcej
24. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 2 140 więcej
25. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 2 102 więcej
26. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 1 99 więcej
27. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 95 więcej
28. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 1 55 więcej
29. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 1 53 więcej
30. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 1 51 więcej
31. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 1 47 więcej