Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 4 1006 więcej
2. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 3 545 więcej
3. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 3 501 więcej
4. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 3 447 więcej
5. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 2 416 więcej
6. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 3 377 więcej
7. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 2 254 więcej
8. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 2 234 więcej
9. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 1 167 więcej
10. Piec Gustaw Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 2 162 więcej
11. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 145 więcej
12. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 1 133 więcej
13. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra All About - Szczecin 1 113 więcej
14. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 109 więcej
15. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 1 107 więcej
16. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 1 101 więcej
17. Otręba Mateusz Piur Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 97 więcej
18. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 97 więcej
19. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 1 95 więcej
20. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 1 89 więcej
21. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 85 więcej
22. Sobczyk Michał Korbut Alicja All About - Szczecin 1 65 więcej