Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 722 więcej
2. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 3 713 więcej
3. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 4 612 więcej
4. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 514 więcej
5. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 2 370 więcej
6. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 2 317 więcej
7. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 2 299 więcej
8. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 293 więcej
9. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 274 więcej
10. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 268 więcej
11. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 2 263 więcej
12. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 3 246 więcej
13. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 1 232 więcej
14. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 198 więcej
15. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 187 więcej
16. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 2 164 więcej
17. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 155 więcej
18. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 2 137 więcej
19. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 1 133 więcej
20. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 1 121 więcej
21. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 1 97 więcej
22. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 85 więcej
23. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 1 77 więcej
24. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 1 66 więcej
25. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 1 53 więcej
26. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 49 więcej
27. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 1 49 więcej
28. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 47 więcej