Ranking Grand Prix na dzień 2022-09-24

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 4 946 więcej
2. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 3 677 więcej
3. Lizura Jakub Kołosowska Julia MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 641 więcej
4. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 3 604 więcej
5. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 2 499 więcej
6. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 3 478 więcej
7. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 458 więcej
8. Niemczyk Kacper Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 443 więcej
9. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 398 więcej
10. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 347 więcej
11. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 3 330 więcej
12. Stępień Jarosław Bysina Martyna IMPERIA - Kraków 3 309 więcej
13. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 269 więcej
14. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 235 więcej
15. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
16. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 3 213 więcej
17. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 1 194 więcej
18. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 173 więcej
19. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 2 167 więcej
20. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 160 więcej
21. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 158 więcej
22. Pasternak Bartosz Przybysz Weronika DRAGON'S DANCE Warszawa 1 150 więcej
23. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 1 136 więcej
24. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna AKSEL - Rzeszów 1 127 więcej
25. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 2 122 więcej
26. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 1 119 więcej
27. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 2 112 więcej
28. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 1 103 więcej
29. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 1 100 więcej
30. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
31. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 55 więcej
32. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 53 więcej