Ranking Grand Prix na dzień 2022-09-24

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 7 862 więcej
2. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 3 811 więcej
3. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 4 709 więcej
4. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 5 701 więcej
5. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 5 701 więcej
6. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 696 więcej
7. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 639 więcej
8. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 577 więcej
9. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 575 więcej
10. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 2 552 więcej
11. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 3 525 więcej
12. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 448 więcej
13. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna M-TEAM - Kraków 4 442 więcej
14. Tama Mikołaj Kuląg Marta DUET - Warszawa 2 432 więcej
15. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 426 więcej
16. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 418 więcej
17. Masłowski Mieszko Karpińska Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 403 więcej
18. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 2 396 więcej
19. Faliński Przemysław Chmielińska Maja Corte Dance Progress - Warszawa 7 361 więcej
20. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia KICK - Kielce 2 327 więcej
21. Kruczała Michał Chwastowska Joanna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 304 więcej
22. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 5 292 więcej
23. Ciura Maciej Tomalska Maja Master Artists Warszawa 3 286 więcej
24. Lorek Bartosz Litorowicz Sara Dancers United - WARSZAWA 1 284 więcej
25. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 256 więcej
26. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 253 więcej
27. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra MIURA - Wrocław 1 242 więcej
28. Nabiałczyk Bartosz Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 236 więcej
29. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 232 więcej
30. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 229 więcej
31. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 3 228 więcej
32. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 226 więcej
33. Polański Bartosz Sojska Karolina IGLICA - Wrocław 3 223 więcej
34. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 3 220 więcej
35. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 2 212 więcej
36. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 198 więcej
37. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 197 więcej
38. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 3 183 więcej
39. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT DANCE - Kraków 2 182 więcej
40. Głogowski Piotr Gmochowska-Kornelak Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 2 176 więcej
41. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 1 164 więcej
42. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 157 więcej
43. Powichrowski Kacper Kopiec Hanna 2 156 więcej
44. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT DANCE - Kraków 3 151 więcej
45. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 2 129 więcej
46. Mazur Jakub Gryczka Marta PRESTIGE - Katowice 1 129 więcej
47. Osadchiy Roman Toth Eniko POLISH CLUB - Warszawa 1 126 więcej
48. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 125 więcej
49. Miszczuk Mateusz Wessalowska Joanna CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 122 więcej
50. Zarzycki Gabriel Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 2 116 więcej
51. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 114 więcej
52. Kmita Sebastian Kozub-Olek Anna 2 114 więcej
53. Sobolewski Dawid Kainka Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 2 100 więcej
54. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 98 więcej
55. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 2 94 więcej
56. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 94 więcej
57. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 2 94 więcej
58. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 75 więcej
59. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 64 więcej
60. Bińkowski Michał Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 1 63 więcej
61. Machnio Damian Kulińska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 59 więcej
62. Nawrat Artur Nawrat Monika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 55 więcej
63. Ptak Daniel Roth Weronika DANCE IMPERIUM - Poznań 1 47 więcej
64. Orwat Konrad Kuc Aleksandra DANCE IMPERIUM - Poznań 1 47 więcej
65. Pawlik Mikołaj Naramska Maria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 45 więcej
66. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava S.T. ATLAS Warszawa 1 45 więcej