Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 3 645 więcej
2. Kruk Dawid Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 4 591 więcej
3. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 2 552 więcej
4. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 505 więcej
5. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 435 więcej
6. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 418 więcej
7. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 364 więcej
8. Jaworski Adrian Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 2 321 więcej
9. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 2 258 więcej
10. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 256 więcej
11. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra SUKCES - Jaworzno 3 252 więcej
12. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 244 więcej
13. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 1 230 więcej
14. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 3 210 więcej
15. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 2 209 więcej
16. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 2 205 więcej
17. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 197 więcej
18. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 2 188 więcej
19. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 186 więcej
20. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 181 więcej
21. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 166 więcej
22. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 3 165 więcej
23. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 156 więcej
24. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 2 135 więcej
25. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 132 więcej
26. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 1 120 więcej
27. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 1 107 więcej
28. Sokal Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 2 102 więcej
29. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 2 100 więcej
30. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 98 więcej
31. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 96 więcej
32. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 2 92 więcej
33. Popławski Ignacy Romaniuk Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 84 więcej
34. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 83 więcej
35. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 80 więcej
36. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 69 więcej
37. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 59 więcej
38. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 1 51 więcej
39. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 51 więcej
40. Więckowski Mikołaj Sabak Ewa RS - WARSZAWA 1 49 więcej
41. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
42. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 47 więcej
43. Woźniak Jakub Bieńczyk Maria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 40 więcej
44. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 40 więcej