Ranking Grand Prix na dzień 2022-05-07

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Negrebetskyi Vadym Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 3 733 więcej
2. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 2 556 więcej
3. Drzewiecki Miłosz Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 4 529 więcej
4. Buczyński Hubert Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 528 więcej
5. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 2 526 więcej
6. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 3 500 więcej
7. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 2 392 więcej
8. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 2 366 więcej
9. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 2 312 więcej
10. Kvaran Axel Kogut Alicja RYTM - Żory 2 308 więcej
11. Khersonskyy Fedor Krynicka Wiktoria CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 290 więcej
12. Sajdak Jerzy Barouskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 2 248 więcej
13. Gembara Oskar Żegalski Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 235 więcej
14. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 221 więcej
15. Romerowicz Kamil Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 211 więcej
16. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja SKT 4 200 więcej
17. Śledź Karol Rodo Zofia DUET - Warszawa 1 176 więcej
18. Bronowski Karol Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków 3 165 więcej
19. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 2 163 więcej
20. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 144 więcej
21. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 1 140 więcej
22. Ivanov Denis Roszkowska Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 2 130 więcej
23. Łyda Konrad Sztukowska Paulina IMPET TEAM WARSZAWA 1 127 więcej
24. Zawierucha Borys Vahina Anna RYTM - Żory 1 118 więcej
25. Nowosiad Tomasz Shokola Olena IMPERIA - Kraków 2 108 więcej
26. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 2 106 więcej
27. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 102 więcej
28. Urbański Paweł Guzik Magdalena IDEA - Kraków 1 102 więcej
29. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 98 więcej
30. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 91 więcej
31. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 1 84 więcej
32. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 80 więcej
33. Zychla Szymon Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 1 77 więcej
34. Bochenek Kamil Mierzwa Pola PM - Lubin 1 72 więcej
35. Lipnicki Wojciech Szaporów Julia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 63 więcej
36. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 63 więcej
37. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 53 więcej
38. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 53 więcej
39. Kwiecień Konrad Grunwald Monika INFINITY - Kraków 1 47 więcej
40. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 1 47 więcej
41. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
42. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 45 więcej