Ranking Sportowy na dzień 2019-12-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 9 2521 więcej
2. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 9 2281 więcej
3. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 10 1928 więcej
4. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 14 1699 więcej
5. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 7 1269 więcej
6. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 10 1179 więcej
7. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 6 1168 więcej
8. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 9 1061 więcej
9. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 8 1018 więcej
10. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 7 968 więcej
11. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 9 868 więcej
12. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 854 więcej
13. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 834 więcej
14. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO 8 831 więcej
15. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 4 703 więcej
16. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 2 660 więcej
17. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 7 594 więcej
18. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 7 555 więcej
19. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja 3 546 więcej
20. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 6 431 więcej
21. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 2 404 więcej
22. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 404 więcej
23. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 3 360 więcej
24. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 2 318 więcej
25. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 317 więcej
26. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 316 więcej
27. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 291 więcej
28. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 238 więcej
29. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 221 więcej
30. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 2 205 więcej
31. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 203 więcej
32. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA 2 202 więcej
33. Micał Kamil Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 196 więcej
34. Bielecki Jakub Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 180 więcej
35. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 172 więcej
36. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA 2 168 więcej
37. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 2 151 więcej
38. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 2 150 więcej
39. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 148 więcej
40. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 122 więcej
41. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 120 więcej
42. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 116 więcej
43. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 112 więcej
44. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO 1 99 więcej
45. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
46. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM 1 90 więcej
47. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 90 więcej
48. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA 1 80 więcej
49. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 55 więcej
50. Babirecki Jakub Kijewska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 50 więcej
51. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 1 46 więcej
52. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 1 40 więcej