Ranking Sportowy na dzień 2019-12-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 7 2513 więcej
2. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 9 2062 więcej
3. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 11 1983,5 więcej
4. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 12 1660 więcej
5. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 5 1596 więcej
6. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 11 1587 więcej
7. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 12 1584 więcej
8. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 8 1560 więcej
9. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 8 1497 więcej
10. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 4 1208 więcej
11. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 11 1204 więcej
12. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 8 1154 więcej
13. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 11 1089 więcej
14. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 4 1004 więcej
15. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 9 976,5 więcej
16. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 6 943 więcej
17. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 10 879 więcej
18. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 11 839 więcej
19. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 8 827 więcej
20. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 11 774 więcej
21. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 5 748 więcej
22. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 8 736,5 więcej
23. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 10 719 więcej
24. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 8 688 więcej
25. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 8 586,5 więcej
26. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 8 554 więcej
27. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 2 547 więcej
28. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 5 501 więcej
29. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 491 więcej
30. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 7 489,5 więcej
31. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 7 481 więcej
32. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 6 435 więcej
33. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 7 431 więcej
34. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 2 411 więcej
35. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 6 403 więcej
36. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja 3 388 więcej
37. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 8 383 więcej
38. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 379,5 więcej
39. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 2 367 więcej
40. Nowosiad Tomasz Shokola Olena IMPERIA - Kraków 5 354 więcej
41. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 5 341 więcej
42. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 6 339,5 więcej
43. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 332 więcej
44. OrzechowskiAnglia FilipAnglia WołowiecAnglia GabrielaAnglia GASIEK - Rzeszów 4 330 więcej
45. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 4 311 więcej
46. Vykhovanets Olexandr Falda Karina AKSEL - Rzeszów 2 294 więcej
47. Koguciuk Jakub Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 5 293 więcej
48. Matuszewski Piotr Ficner Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 5 285 więcej
49. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 2 276 więcej
50. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 270 więcej
51. Nowak Filip Krówczyńska Gabriela M-TEAM - Kraków 5 263 więcej
52. Bronowski Karol Gancarz Natalia 5 249 więcej
53. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 248,5 więcej
54. Przygoda Jeremi Szalbot Magda FORUM - Zabrze 5 233 więcej
55. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 4 223 więcej
56. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 222 więcej
57. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 197 więcej
58. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 176 więcej
59. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 175 więcej
60. Starowicz Piotr Drożyner-Starowicz Paulina MUZA - Olsztyn 1 170 więcej
61. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 168 więcej
62. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 155,5 więcej
63. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 150 więcej
64. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna PERFECT STYL - Kraków 1 149 więcej
65. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 146 więcej
66. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 1 135 więcej
67. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 3 130 więcej
68. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 125 więcej
69. Czachor Michał Preisner Jagienka SAMBA - Tarnobrzeg 1 125 więcej
70. Litewka Michał Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 1 115 więcej
71. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 115 więcej
72. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 114 więcej
73. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria MASTER DANCE - Gliwice 4 112 więcej
74. Bielecki Jakub Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 108 więcej
75. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 99 więcej
76. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 99 więcej
77. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 97 więcej
78. Ożga Łukasz Poprawa Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 91 więcej
79. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 88 więcej
80. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 77 więcej
81. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 76 więcej
82. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 74,5 więcej
83. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 1 67 więcej
84. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 1 61 więcej
85. Kunda Mateusz Półtorak Karolina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 59 więcej
86. Karwatowski Michał Szcześniak Beata BAWINEK - Kraków 1 55 więcej
87. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 1 54 więcej
88. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 50 więcej
89. Abramczyk Tomasz Wojciech Błach Marta SKT AGH - Kraków 1 47 więcej
90. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 44,5 więcej
91. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 40 więcej
92. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 34 więcej
93. Klich Mateusz Kiełbik Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 24 więcej
94. Babirecki Jakub Kijewska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 15 więcej