Ranking Sportowy na dzień 2019-11-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 14 1921 więcej
2. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 7 1879 więcej
3. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 8 1839 więcej
4. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 5 1629 więcej
5. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 11 1541 więcej
6. Kazakov Denys Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 1477 więcej
7. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 1321 więcej
8. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 1227 więcej
9. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 12 1205 więcej
10. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 14 1181 więcej
11. Ostrowski Mateusz Dykman Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 1151 więcej
12. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 4 1137 więcej
13. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 1127 więcej
14. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 1038 więcej
15. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 5 1007 więcej
16. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 13 1005 więcej
17. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 919 więcej
18. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 5 909 więcej
19. Holski Maciej Tyl Katarzyna PRESTIGE - Białystok 16 908 więcej
20. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna PERFECT STYL - Kraków 10 897 więcej
21. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 5 885 więcej
22. Pik Damian Łysik Agnieszka ESKADRA - Pabianice 14 847 więcej
23. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 21 839 więcej
24. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 7 821 więcej
25. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 792 więcej
26. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 733 więcej
27. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 7 729,5 więcej
28. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 9 728 więcej
29. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 8 711 więcej
30. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 9 595 więcej
31. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 11 588 więcej
32. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 4 564 więcej
33. Izzo Lorenzo Lubaszewska Magdalena LIDER - Lublin 7 559 więcej
34. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 544 więcej
35. Czarny Marcin Krawczyk Małgorzata DANCE TEAM - Wrocław 9 540 więcej
36. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 10 538 więcej
37. Sobala Mateusz Kopiec Hanna THE BEST - Gdańsk 4 517 więcej
38. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCE COMMUNITY 7 503 więcej
39. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 5 500 więcej
40. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 482 więcej
41. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 479 więcej
42. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 471,5 więcej
43. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 6 465 więcej
44. Faracik Szymon Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 5 453 więcej
45. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 6 444 więcej
46. Kuroczko Kamil Janicka Sara POLISH CLUB - Warszawa 3 417 więcej
47. Wilczyński Igor Melin Nikolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 411 więcej
48. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 3 409 więcej
49. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 5 394 więcej
50. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 8 390 więcej
51. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 5 366 więcej
52. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 6 354,5 więcej
53. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 5 342 więcej
54. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 4 324,5 więcej
55. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 321,5 więcej
56. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 5 320 więcej
57. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 312 więcej
58. Kopczyński Adrian Szymiczek Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 310 więcej
59. Wilczyński Igor Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 290 więcej
60. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 5 280,5 więcej
61. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 267 więcej
62. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 6 263 więcej
63. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 3 246 więcej
64. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 2 242 więcej
65. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 233,5 więcej
66. Główka Tomasz Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 232 więcej
67. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 231 więcej
68. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 229,5 więcej
69. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 4 223 więcej
70. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 2 211 więcej
71. Kuroczko Kamil Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 1 205 więcej
72. Grabowski Filip Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 2 205 więcej
73. Oleksik Mateusz Wojciuch Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 204 więcej
74. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 195 więcej
75. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 191 więcej
76. Telpukhovskiy Danila Pszczoła Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 181 więcej
77. Duda Maciej Lopushynska Iryna IDEA - Kraków 5 174 więcej
78. Barakowski Michał Prymerska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 159 więcej
79. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 2 152 więcej
80. Nowak Patryk Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 150 więcej
81. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 149,5 więcej
82. Babiuch Przemysław Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 1 142 więcej
83. Bigosiński Kacper Melnyk Liuda DANCE COMMUNITY 1 141 więcej
84. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 139 więcej
85. Matecki Adam Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 2 139 więcej
86. Vykhovanets Olexandr Falda Karina AKSEL - Rzeszów 1 137 więcej
87. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 127 więcej
88. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 125 więcej
89. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna RS - WARSZAWA 1 123 więcej
90. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 110 więcej
91. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 110 więcej
92. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 106,5 więcej
93. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 102 więcej
94. Czinar Mateusz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 101 więcej
95. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 101 więcej
96. Sharapov Volodymyr Głębocka Natalia DUET - Warszawa 1 96 więcej
97. Kutyła Radosław Sarnowska Dominika JUST DANCE - Stalowa Wola 1 95 więcej
98. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 92 więcej
99. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 92 więcej
100. Gumkowski Michał Zakrzewska Izabela Dancers United - WARSZAWA 1 92 więcej
101. Karczewicz Adrian Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 91 więcej
102. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 1 89 więcej
103. Domański Bartłomiej Roszkowska Maria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 86 więcej
104. Ciurko Hubert Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 1 86 więcej
105. Beńko Paweł Tyszkiewicz Marianna Sylwia Studio Tańca Black Dance 1 83 więcej
106. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 82 więcej
107. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 82 więcej
108. Głogowski Piotr Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 2 80 więcej
109. Zaręba Kamil Księżarczyk Donata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 78 więcej
110. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 1 74 więcej
111. Buchowski Arkadiusz Cebula Katarzyna POEZJA - Kościan 1 73 więcej
112. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 72 więcej
113. Fanelli Nicola Syzdoł Monika DUET - Warszawa 1 71 więcej
114. Nowak Paweł Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 67 więcej
115. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 67 więcej
116. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 67 więcej
117. Uller Mateusz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 1 63 więcej
118. Skórski Marcel Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 55 więcej
119. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 1 50,5 więcej
120. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 47 więcej
121. Szemiczek Szymon Hanusek Paulina MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 46 więcej
122. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 43 więcej
123. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 1 42 więcej
124. Musiałkowski Piotr Gaweł Paulina DUET - Warszawa 1 40 więcej
125. Matuszek Grzegorz Wysocka Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
126. Gapiński Dominik Suchoń Paulina STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 31 więcej
127. Fronc Jeremiasz Drabczyk Karolina IMPERIA - Kraków 1 29 więcej
128. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 27 więcej
129. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 27 więcej
130. Polański Bartosz Laska Natalia IGLICA - Wrocław 1 26 więcej
131. Kadecki Kamil Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 25 więcej
132. Marcinkowski Jan Urban Patrycja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 20 więcej
133. Szczur Bartłomiej Zielińska Beata FORUM - Zabrze 1 15 więcej