Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 9 2614 więcej
2. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 10 2223 więcej
3. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 1858 więcej
4. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 9 1602 więcej
5. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 7 1381 więcej
6. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 7 1167 więcej
7. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 8 1024 więcej
8. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 8 995 więcej
9. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 7 911 więcej
10. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 7 823 więcej
11. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 757 więcej
12. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 4 680 więcej
13. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 6 680 więcej
14. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 6 599 więcej
15. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 7 556 więcej
16. Dziereń Kamil Hoppe Amelia SUKCES - Jaworzno 4 556 więcej
17. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 526 więcej
18. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 5 513 więcej
19. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 494 więcej
20. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 3 466 więcej
21. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 7 401 więcej
22. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 5 362 więcej
23. Żukowski Mikołaj Kozołub Zofia CHAMPION TEAM - Wrocław 5 362 więcej
24. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 3 348 więcej
25. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 2 309 więcej
26. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 4 304 więcej
27. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 4 258 więcej
28. Gembara Konrad Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 250 więcej
29. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 2 248 więcej
30. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 3 243 więcej
31. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 234 więcej
32. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 213 więcej
33. Mecha Kamil Witkowska Wiktoria ASTRA - Szczecin 2 197 więcej
34. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 180 więcej
35. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria PRESTIGE - Białystok 1 170 więcej
36. Ławniczek Piotr Marek Anna Akademia Tańca - Kielce 1 170 więcej
37. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 5 167 więcej
38. Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 1 161 więcej
39. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 3 155 więcej
40. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 124 więcej
41. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 118 więcej
42. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
43. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 112 więcej
44. Szyjka Igor Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 1 112 więcej
45. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 109 więcej
46. Igielski Bartłomiej Marzec Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 103 więcej
47. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 1 99 więcej
48. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
49. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 98 więcej
50. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
51. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 95 więcej
52. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
53. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 90 więcej
54. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 88 więcej
55. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 82 więcej
56. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
57. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 80 więcej
58. Byczek Oliwier Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 73 więcej
59. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 50 więcej
60. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 1 50 więcej
61. Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 48 więcej
62. Dygoń Mikołaj Homenda Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 47 więcej
63. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 42 więcej
64. Rykała Tobiasz Kunka Pola TAKT - Chełm 1 42 więcej
65. Pawluczuk Bartosz Chaniewicz Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 30 więcej