Ranking Sportowy na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 7 2093 więcej
2. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 7 1677 więcej
3. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 10 1571,5 więcej
4. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 7 1373,5 więcej
5. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 6 959,5 więcej
6. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 910 więcej
7. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 6 842 więcej
8. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 6 622,5 więcej
9. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 4 537,5 więcej
10. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 534 więcej
11. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 5 514,5 więcej
12. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 491,5 więcej
13. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 5 485,5 więcej
14. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 3 442 więcej
15. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 4 401,5 więcej
16. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 3 345 więcej
17. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 5 315 więcej
18. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 306 więcej
19. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 284 więcej
20. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 262,5 więcej
21. Krentosz Aleksander Morawska Nicole RONDO - Rybnik 2 253 więcej
22. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 2 247 więcej
23. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 242 więcej
24. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 2 232 więcej
25. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 227 więcej
26. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 225,5 więcej
27. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 2 217 więcej
28. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 197 więcej
29. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 2 194 więcej
30. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 2 193 więcej
31. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 2 181 więcej
32. Wojciechowski Stanisław Ornat Dominika STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 178 więcej
33. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 2 175 więcej
34. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
35. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 170 więcej
36. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 159 więcej
37. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 158 więcej
38. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 150 więcej
39. Stępień Jarosław Dybała - Chmaj Wiktoria ArtDance - Kraków 1 148 więcej
40. Brzozowski Adrian Smużyńska Natalia ETIUDA - Radomsko 1 127 więcej
41. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 127 więcej
42. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 1 116 więcej
43. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 115 więcej
44. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 112 więcej
45. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 110 więcej
46. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 101 więcej
47. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 101 więcej
48. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 100 więcej
49. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
50. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 95 więcej
51. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 92 więcej
52. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 91 więcej
53. Knaś Kajetan Bólad Aleksandra Kuźnia Tańca Kraków 1 90 więcej
54. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 82 więcej
55. Sarbak Kacper Paroń Klaudia LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 82 więcej
56. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 80 więcej
57. Biały Mikołaj Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 73 więcej
58. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 70,5 więcej
59. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 68 więcej
60. Brzeski Bruno Kalinska Yana POLISH CLUB - Warszawa 1 55 więcej
61. Posieł Maksymilian Zduńczyk Paulina JEDYNKA - Łódź 1 27 więcej
62. Lipiński Filip Pospiszył Julia JEDYNKA - Łódź 1 25 więcej
63. Gajdera Dawid Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 25 więcej
64. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 1 25 więcej
65. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej