Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 6 1571 więcej
2. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 7 1345 więcej
3. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 4 1310 więcej
4. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 5 975 więcej
5. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 6 876 więcej
6. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 6 706 więcej
7. Bigosiński Kacper Melnyk Liuda DANCE COMMUNITY 3 706 więcej
8. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 5 676 więcej
9. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 652 więcej
10. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 629 więcej
11. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 3 591 więcej
12. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 539 więcej
13. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 493 więcej
14. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 477 więcej
15. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 470 więcej
16. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 2 421 więcej
17. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 3 381 więcej
18. Fałek Konrad Kałuzińska Kaja CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 370 więcej
19. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 350 więcej
20. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 220 więcej
21. Klekowski Seweryn Sojska Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 199 więcej
22. Lesiak Grzegorz Woźny Milena ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA 2 190 więcej
23. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 178 więcej
24. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 176 więcej
25. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 174 więcej
26. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 2 159 więcej
27. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 146 więcej
28. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 146 więcej
29. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 144 więcej
30. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 143 więcej
31. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 140 więcej
32. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 140 więcej
33. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 130 więcej
34. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 122 więcej
35. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 122 więcej
36. Krentosz Aleksander Morawska Nicole RONDO - Rybnik 1 121 więcej
37. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 117 więcej
38. Marcinkowski Jan Urban Patrycja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 117 więcej
39. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 112 więcej
40. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 1 110 więcej
41. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 97 więcej
42. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 95 więcej
43. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 95 więcej
44. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 88 więcej
45. Szemiczek Szymon Hanusek Paulina MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 88 więcej